Press here if you don't see this page.
liga.co.il www.liga.co.il

דצמבר 2011

www.askme.co.il - מרכז מומחים של ישראל

תחזית אסטרולוגית לחודש דצמבר

מאת: דניאל רועה
מומחה לאסטרולוגיה בשילוב הילינג ותקשור
השילוב בין ייעוץ אסטרולוגי ותקשור מסייע לפיתוח המודעות ולצמיחה אישית. אני עוסק בתחום משנת 1996, מנהל פורומים, כותב מדורים בעיתונות בנושא רוחניות ואסטרולוגיה ומייעץ בקו המומחים של 103FM. טיפולים אנרגטיים לאיזון, החלמה וריפוי ניתנים גם בטלפון ומאפשרים: השתחררות מיחסים כובלים, איזון אנרגטי, מנטאלי, רגשי ופיזי. שחרור טראומות בחיים אלה ובחיים קודמים, ניקוי קארמה, ריפוי אלרגיות, פוביות ושחרור צער. שינוי אמונות ודפוסים מגבילים וחוסמים, עבודה עם תת המודע. כל זה מאפשר יצירת מציאות רצויה. תקשור וסגירת מעגלים עם אנשים שלא בחיים. ניתן לקבל סריקה מקיפה (כמו ברנטגן) המאפשרת אבחון כולל, ריפוי ואיזון.

לשיחה אישית עם דניאל רועה התקשר עכשיו: שלוחה 55 03-3726075
 
ליקוי הירח הצפוי להתרחש ב-10 לדצמבר עלול לטלטל את מערך האמונות שלנו, בתחום שונה עבור כל מזל ומזל. במקביל, המצאותו של כוכב מרקורי במזל קשת בנסיגה מאפשר לכם להסתכל על תפיסת העולם שלכם מזוויות חדשות. החודש צפויים יותר שיבושים בנסיעות, בהתארגנויות לנסיעות ובקשרים עם אנשים מחו"ל או אנשים הבאים מרקע ותרבות שונה. זה הזמן לפתוח את הלב ואת הראש לשונה ולאחר.
קשת 22.11-21.12
נסיגת מרקורי במזל קשת עד ה-14 לדצמבר מצביעה על יותר אתגרים בתקשורת עם הסובבים אתכם, בייחוד מול סמכויות ואנשים הקשורים בקריירה שלכם. קיימת נטייה להיכנס למאבקים מילוליים על עקרונות ודעות, מה שעלול ליצור נתק ביחסים. מלבד ל-1 בדצמבר צפוי לכם חודש מצוין מבחינה כלכלית ומקצועית. מומלץ להימנע מחתימה על חוזים והסכמים עד ה-17לחודש, עקב נסיגת מרקורי העלולה ליצור אי בהירות ובלבול. בתחום הרומנטי צפויים הרגשות להיות סוערים יותר עקב הירח המלא והליקוי שיתרחשו ב-10 לדצמבר. אלו עלולים ליצור ויכוחים ורצון לכפות את הדעה שלכם על הצד השני.

רוצה לשמוע עוד? חייג עכשיו 03-3726

גדי 22.12-19.1
מזל טוב לבני ובנות מזל גדי שיחגגו החודש יום הולדת! כבר ב-1 לדצמבר תעמדו בפני אתגר הקשור ליחסים הרומנטיים שלכם - יחסים שלא ידעו להתחדש עלולים להיכנס למשבר ואף להסתיים. קשרים שידעו לתקן את הליקויים עשויים להאריך ימים. הרווקים ביניכם עשויים להחליט על מיסוד יחסים. מקצועית, תושפעו מנסיגת מרקורי ומליקוי הירח. כל אלו ביחד עלולים לטלטל את עולמכם ולאלץ אתכם לצאת מאזור הנוחות שלכם. חלק מבני מזל גדי עשויים להחליף מקום עבודה או להחליט על הסבה מקצועית. צפויים יותר אי הבנות ובעיות תקשורת עם חברים לעבודה.

רוצה לשמוע עוד? חייג עכשיו 03-3726

דלי 20.1-18.2
הצורך הטבעי שלכם למרוד יתחזק בחודש הקרוב. אתם מנסים לפרוץ מסגרות ומתנגדים לרעיונות נוקשים, מה שעלול להביא עליכם לא מעט מתנגדים. מצד שני - הזהרו לא לכפות את דעתכם על הסובבים אתכם. המצאותו של כוכב מרקורי בנסיגה במזל קשת עלול לשבש את התקשורת עם חברים או בהתנהלות מול קבוצות. ליקוי הירח ב-10 לדצמבר עלול לערער מעט את התקשורת עם ילדיכם. הצורך לזרום וללכת בכל מחיר עם הרצונות של ילדיכם עלול להתנגש עם הרצון שלכם ליותר נאמנות לעקרונותיכם. בתחום הרומנטי – בתחילת החודש יהיה קשה יותר לגשר על הפערים, בהמשך דברים עשויים לזרום יותר בקלות.

רוצה לשמוע עוד? חייג עכשיו 03-3726

דגים 19.2-20.3
אתם שואפים לחופש ועצמאות אך עלולים להיתקל באנשים שמרניים וזהירים יותר מכם בתחום הקריירה ובשותפויות. הפעם תתקשו לוותר וניצוצות עלולים לעוף לכל עבר. הימצאותו של כוכב מרקורי בנסיגה בבית הקריירה משקף חשיבה יצירתית ויוצאת דופן, אך מצד שני עלול ליצור אתגרים רבים יותר בהתנהלות מול סמכויות ובעניינים טכניים. בתחום הרומנטי ועם בן הזוג צפויים יותר מתחים עד ה-17 לדצמבר. ליקוי הירח בבית המשפחה במהלך ה-10 לחודש עלול לערער את היציבות עם המשפחה ולאלץ אתכם להיפתח יותר לבני הבית.

רוצה לשמוע עוד? חייג עכשיו 03-3726

טלה 21.3-19.4
המצאותו של מאדים, שליט המזל שלכם, בבית העבודה עלול ליצור מצבים של חוסר סובלנות כלפי אנשים שהעבודה אינה בראש סדר העדיפויות שלהם. נסו להיות סובלניים יותר - הרי לא תוכלו לשנות את העולם ביום אחד. יחסים עם בני זוג ושותפים יתאפיינו בתחילת החודש ביותר מתחים וריחוק ובצורך להתחדש. במידה ותדעו ליצור שינוי ביחסים ולשדרג אותם, היחסים יתחזקו ועשויים להאריך ימים. במידה ולא, היחסים עלולים גם להסתיים. כלכלית אתם ממשיכים להתחזק - החודש יתאפיין בהתרחבות ובהשקעות חדשות כולל עם גורמים הקשורים לחו"ל.

רוצה לשמוע עוד? חייג עכשיו 03-3726

שור 20.4-20.5
למרות ההצלחה המאפיינת את התקופה האחרונה בתחום הכספי, דברים עלולים להתערער מעט החודש, עקב נסיגת כוכב מרקורי וליקוי הירח שיתרחש בבית הכספים שלכם. חשוב לבחון את הדברים בצורה זהירה יותר ולהימנע מחתימה על חוזים והסכמים עד ה-17 לדצמבר, במיוחד כאלו הקשורים לתחום העסקי והכלכלי. מקצועית אתם נמצאים בתקופה טובה ומלבד אי הבנות בין ה-1 ל-2 לדצמבר צפוי לכם חודש טוב, בו תוכלו להתקדם מקצועית. בתחום הרומנטי – ה-1 וה-10 לדצמבר רגישים יותר ועשויים להביא גם לניתוקים ביחסים. מנגד, לאחר תקופה זו לא צפויות בעיות נוספות.

רוצה לשמוע עוד? חייג עכשיו 03-3726

תאומים 21.5-21.6

בני ובנות מזל תאומים – צפוי לכם חודש מאתגר במיוחד, העשוי ליצור קפיצת מדרגה בחייכם. נסיגת כוכב מרקורי, שליט מזלכם הנמצא בנסיגה בבית הזוגיות והשותפויות, עלול ליצור תסכול ובעיות תקשורת עם בני זוג ושותפים. מצד שני, יש לכם הזדמנות לשנות את צורת החשיבה ולתקן את היחסים עם אותם גורמים. ליקוי הירח במזל תאומים ב-10 לדצמבר עלול לערער את עולמכם הרגשי והאישי ולאלץ אתכם לחפש מה באמת חשוב לכם, גם אם זה אומר לוותר על דברים או אנשים מסוימים שהיו אתכם בקשר בעבר. כלכלית - צפוי חודש של התחדשות והתעצמות כלכלית.

רוצה לשמוע עוד? חייג עכשיו 03-3726

סרטן 22.6-22.7
ליקוי הירח השולט על מזל סרטן, אשר יתרחש ב-10 לדצמבר, עלול לערער את עולמכם הרגשי אך מצד שני לפתוח את הדמיון ואת היכולות היצירתיות שלכם. נסיגת כוכב מרקורי בבית העבודה שלכם משקפת האטה בפעילות ותחושה של דריכה במקום עד ה-17 לדצמבר. יתכנו יותר אי הבנות, ביקורת ואף מצבים של אלימות מילולית עם גורמים הקשורים לעבודה או מול לקוחות.  המצאותו של כוכב ונוס בבית הזוגיות שלכם משקף חודש יציב והרמוני יותר. קשרים חדשים עשויים להיווצר אצל הפנויים שביניכם. חברתית אתם נמצאים בתקופה טובה, בה אתם נפתחים לאנשים חדשים.

רוצה לשמוע עוד? חייג עכשיו 03-3726

אריה 23.7-22.8
נסיגת מרקורי וליקוי הירח עלולים ליצור מתח וחוסר בהירות עם ילדיכם על רקע עניינים כספיים. מלבד המתיחות מצבכם הכספי טוב ויציב ואתם ממשיכים להתרחב ולהצליח. בעלי העסקים שביניכם צפויים להרחיב את עסקיהם. מומלץ עם זאת להימנע מתחימה על חוזים והסכמים עד ה-17 לדצמבר. מקצועית צפויה מתיחות ב-1 לדצמבר. היחסים עם מקום העבודה או חברים לעבודה עלולים להתערער אך לאחר אותו יום תרגישו שאתם חוזרים לשלוט בעניינים והיחסים עשויים להשתפר. האמנים והיוצרים שביניכם יושפעו מליקוי הירח, העשוי לפתוח את עולמכם הרגשי לצורך ביטוי ויצירה הולמים.

רוצה לשמוע עוד? חייג עכשיו 03-3726

בתולה 23.8-22.9
הקונפליקט בין השכל לרגש עלול להתגבר יותר מתמיד וליצור מתח אצלכם. המתח עלול להתבטא במיוחד בבית ועם המשפחה שם יצפו מכם להיות נינוחים יותר וליהנות מחברתם של בני הבית אך האחריות והעבודה עלולים להתנגש עם הכיף וההנאה. מקצועית אתם נמצאים לפני פריצת דרך משמעותית אך קודם תצטרכו לעבור את האתגר של ה 1 לדצמבר ולהאמין באמת ביכולות שלכם ולא לפקפק בהם. היחסים עם ילדיכם עלולים להתערער בתחילת החודש - נסו שלא לכפות עליהם רק משמעת אלא אפשרו להם גם להיות ילדים ולא רק מבוגרים קטנים.

רוצה לשמוע עוד? חייג עכשיו 03-3726

מאזניים 23.9-22.10
ליקוי הירח שיתרחש ב-10 לדצמבר עלול לשבש עניינים הקשורים לחו"ל ולנסיעות העלולות להתבטל או להתעכב. גם נסיגת כוכב מרקורי עלולה להשפיע על הנושאים הללו, כמו גם על התקשורת עם הסביבה הקרובה. מומלץ לנהוג במשנה זהירות בדרכים ולא להזניח טיפולים באוטו. התקשורת שלכם, במיוחד עם אחים קרובים וחברים, לא במיטבה. עם זאת, היא צפויה להשתפר ולהתחדש לאחר ה-17 לדצמבר. הצמדותה של ונוס, שליטת מזלכם, לכוכב פלוטו עלולה לסמל משבר בתחום הרומנטי ודריכה במקום ביחסים. על-מנת לצאת מהמשבר תצטרכו לפעול בצורה בוגרת יותר ולקחת אחריות על החלק שלכם.

רוצה לשמוע עוד? חייג עכשיו 03-3726

עקרב 23.10-21.11
ליקוי הירח ונסיגת כוכב מרקורי משקפים אתגרים הצפויים לכם בנושאי כספים ורכוש, בייחוד בין ה-1 ל-3 לדצמבר וה-10 עד ה-17 לדצמבר. חשוב להימנע מחתימה על חוזים והסכמים כספיים ועסקיים עד ה-17 לדצמבר, על-מנת למנוע תקלות ואי הבנות בזמן חתימת חוזה ולאחריו. מבחינה חברתית אתם נמצאים בתקופה מצוינת ומעמדכם הולך ומתחזק. אנשים חדשים עשויים להיכנס לחייכם בעקבות פעילויות ומפגשים חברתיים, גם על רקע עסקי ומקצועי. בתחום הרומנטי - ייתכן ותרגישו משבר ביחסים ותחושה של חוסר התקדמות כבר החל ב-1 לדצמבר, אך כבר למחרת אתם עשויים להתחזק ולהרגיש שהמשבר מאחוריכם.

רוצה לשמוע עוד? חייג עכשיו 03-3726

לשימושך המיידי ניתן לבחור את סוג ההתמחות והייעוץ המועדפים עליך:
אסטרולוגיה נומרולוגיה פתרון חלומות יעוץ זוגי אימון אישי פאנג שואי
לחץ כאן לחץ כאן לחץ כאן לחץ כאן לחץ כאן לחץ כאן
טארוט תקשור קבלה הילינג אנרגטי יעוץ דרך מודעות ביאורגונומי
לחץ כאן לחץ כאן לחץ כאן לחץ כאן לחץ כאן לחץ כאן

שיהיה במזל, ברכה, בריאות ושגשוג,
ושהשפע יהיה מצוי תמיד בביתך!

שלך,
צוות המומחים של ASKme

הודעה זו ו/או ריכוז הודעות זה נשלח אליך היות שהנך מופיע ברשומותינו כמי שהסכים לקבל מסרים המכילים תוכן העונה להגדרה "דבר פרסומת"
על פי תיקון 40 חוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ"ב-1982. באם לא נתת הסכמתך, אנא קבל התנצלותנו.
להסרה מרשימת הדיוור לחץ כאן
לתשומת לבך אם תלחץ להסרה, לא תוכל עוד לקבל עדכונים למייל מאתר liga.co.il