החג הגיע אבל אהבת חייך עדיין לא? זה הזמן לבדוק!

האם יש עליך עין הרע?

לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם תחושת הבדידות בתקופת החגים - בתקופה זו, שעמוסה בארוחות משפחתיות ובני משפחה הדואגים לעתיד הזוגיות שלך, תחושת הבדידות עלולה להשתלט ולהעיק על שמחת החג. כל אחד מכיר את הרצון לשבת לצד אהבת חייו בשולחן החג. התחושה הזאת מוכרת גם לך? הרגשת שעשית הכל כדי למצוא את האהבה המיוחלת אבל שום דבר לא קורה? תוהה היכן למצוא את אהבת חייך? למה לא מצאת אהבה אמיתית עד עכשיו?

זה הזמן לבדוק אם מישהו שמקנא בך, או רוצה את רעתך, הטיל עליך כישוף או "עין הרע"!

מהי בעצם עין הרע?

עין הרע היא אנרגיה שלילית שיכולה להשפיע על מזלך ועל חייך. האנרגיה השלילית יכולה להיות מכוונת כלפיך על ידי אדם אחר באמצעות קשר עין, מחשבה או דיבור ולרוב היא נובעת מרגש קנאה חזק, כעס או צרות עין.

איך אפשר לזהות עין הרע?

לרוב התחושה היא שהכל תקוע וחסום, ששום דבר לא מצליח, שקיימות יותר פגיעות או מחלות מבעבר, שזוגיות שהייתה יציבה ופורחת פתאום הופכת קשה ומלאה במריבות, שעבודה שנראתה מבטיחה פתאום משתבשת ועוד סוגי נזקים שונים.

אז מה ניתן לעשות נגד עין הרע?

ישנם אמצעי הגנה שונים בהם ניתן לנקוט נגד עין הרע. בין היתר, מקובל להשתמש בקמעות שונים שמיועדים לשם כך, שום ובצל גם כן ידועים כסופחים אנרגיות שליליות וחשוב לא פחות לפעול תמיד מתוך כוונה טובה ובלב טהור.

אם שאלות בנושא אהבה ומציאת זוגיות מטרידות אותך, ויש לך חשש  שעין הרע רובצת עליך, המומחים שלנו במרכז המומחים יתנו לך את כל הכלים להתמודד עם הבעיה ויעזרו לך להסיר כל עין הרע או כישוף שהוטלו עליך ולשחרר חסימות אנרגטיות שתוקעות אותך, על מנת  לזמן את האהבה המיוחלת לחייך!

לאה שירה גד

רואה נסתרות, מדיום ונומרולוגית. מומחית בהחזרת אהבה, הסרת קללות ועין הרע.

03-3726075
שלוחה 51
בת שבע דור

מייעצת הוליסטית בכירה, מתקשרת, נומרולוגית, פותחת בקלפים ופותרת חלומות.

03-3726075
שלוחה 25

מומלץ מאוד לא לחכות כשיש חשש לכישוף ולטפל מיידית

במרכז המומחים של ASKme נמצאות כל התשובות שחיפשת לשאלות החשובות של החיים.
כדי לעזור לך להסיר עין הרע ולמצוא אהבה, מיטב מומחי המיסטיקה עומדים לרשותך בכל רגע
והרגע הזה הוא - עכשיו!

כל שנותר לעשות הוא לחייג למספר ולהתחיל בצעד הראשון לקראת האהבה

03-3726075 03-3726075

עבורם המזל השתנה, הכישוף הוסר:

  • "ללאה שירה גד, התקשרתי אלייך לאחר שהבחנתי כי בן זוגי אינו כתמול שלשום, סגנון הדיבור שלו השתנה וכל שיחה הסתיימה בריב וויכוחים. את בדקת ומצאת כי מישהי שמעוניינת בו הטילה עליו כישוף אהבה. בזכות השיטה הייחודית שלך הסרת את הכישוף והחזרת את האהבה לביתנו. אין מילים בפי להודות לך!" רונה
  • "ממליצה בחום על רזיאל. שבועות שאני מסתובבת בתחושה קשה וכלום לא מסתדר לי. רזיאל גילה שעשו לי כישוף, הוא הנחה אותי מה לעשות ומאז הכל זורם". אורית ע.
  • "לרזיאל "בעל הנסים", הגעתי למבוי סתום בחיי, הרגשתי שכלום לא הולך לי - לא בזוגיות, לא בפרנסה.. חבר המליץ לי להתקשר. פתחת לי את המזל - ודברים השתנו לטובה וממשיכים להשתנות.. תודה תודה תודה! " שרון.ק
  • "ללאה שירה גד, התקשרתי כשהרגשתי שאין לי מה להפסיד והרווחתי בענק... למה חיכיתי? פעם הבאה לא אחכה לרגע האחרון... תודה" אורית
askme.co.il תשובות דיסקרטיות בשיחה אישית אחד על אחד עם המומחה. askme.co.il אפשר לשאול גם רק שאלה קטנה אחת, עוד לפני שהיא הופכת לבעיה רצינית. askme.co.il מענה משתלם, עם מיטב המומחים, למי שאיכות חייו ומשפחתו יקרים לו.

שיהיה במזל, ברכה, בריאות והצלחה!
שהדרך תאיר לך פנים בכל אשר תפנה!

שלך,
צוות המומחים של ASKme