הכישופים נחשפים!

תחושת ביש מזל אופפת אותך? צרות תוקפות אותך בצרורות? ריבים תכופים עם בן הזוג? מחלות תוקפות אותך לעיתים קרובות מדי? אדם אהוב השתנה ללא היכר?

בדוק האם הוטל עליך כישוף!

הכישופים תפסו את מקומם בעולם עוד בימי קדם  - יחידי סגולה שהתברכו בכוחות מיוחדים עשו שימוש בכשפים, לחשים וקמעות שחוללו שינויים בעולם. שימוש בכישופים נעשה למטרות שונות: כישופי אהבה למציאת אהבה והחזרת אהבה, כישופים שנועדו לפגוע בפרנסה, בבריאות וביחסי חברה וזוגיות של אדם אחר. מעטים האנשים שיודעים לעשות מעשי כשפים אמיתיים ולהסיר אותם - דבר הדורש מיומנות, ניסיון וכישורים רבים.

סוגי הכישופים הנפוצים :

עין הרע - זהו מצב בו גורלו של אדם אחד מושפע מרגשות שיש לאדם אחר כלפיו, במיוחד מרגש הקנאה. אותו אדם הוא בהכרח מכר מההווה או מהעבר אך לא בהכרח עוסק במאגיה. עין הרע זורמת לאורך הקשר האנרגטי בין השולח למקבל ולכן לא תמיד נעשית במודע. עין הרע עלולה לפגוע בגופו או בנפשו של אדם, בפרנסתו, במשפחתו, בעסקיו ובבריאותו.

שחור - השחור הוא כישוף הנעשה דרך מתווך העוסק בתחום המאגיה ומטרתו פגיעה רבת עצמה באדם המיועד. בשחור משתמשים לרוב בחפץ השייך לאדם המיועד כמו פריטי לבוש, שער או ציפורניים או באמצעי כישוף אחרים אותם מניחים בסביבת ביתו של האדם המיועד כגון: גרגירים, שתן חרדלי, מזוזות הבית ועוד ואז הפגיעה תכלול גם את משפחתו וביתו של האדם המיועד.

מאגיה קבלית -  מגיעה מענף הקבלה המעשית ומטרתה לפעול בעולמות עליונים ולהיטיב עם האדם. ההנחה היא שהעולם נברא ופועל באמצעות שמות הקודש ומכאן שלהגייה של שמות הקודש ויצירת קמיעות המכילים אותםיכולת להשפיע על חיי האדם. אמצעים מיסטיים נוספים הם תקשור עם מלאכים וסוד אותיות על פי הקבלה. 

סימנים שיש עליך כישוף:

  • ריבים ומשברים תכופים עם בני זוג ובני משפחה נוספים
  • ריבוי של בעיות גופניות, מחלות וחולשה בתקופת זמן קצרה יחסית
  • בעיות בפרנסה וקריירה, כשלונות ופיטורין, תקופת אבטלה ממושכת
  • אדם אהוב כמו בן זוג או ילד שנפגע או משתנה באופיו ללא היכר
  • ריבוי חפצים שמתקלקלים או נשברים בבית ובסביבתו, ליקויים במבנה הבית

אם יש לך חשש כי הוטל עליך כישוף שחוסם אותך ופוגע בך ובבני ביתך, אם אהבה ישנה אינה נותנת לך מנוח - במרכז המומחים שלנו ניתן למצוא את מיטב המומחים שיוכלו לבדוק אם יש עליך עין רעה או כישוף מכל סוג וביכולות מיוחדות יסירו מעליך את הכישוף ויתנו לך כלים לשמירה והגנה כדי שתעלה על הדרך לאושר והצלחה!

מיטל אלבז לביא

מומחית להסרת עין הרע וכישופים בשיטות ייחודיות ובלעדיות, מתקשרת בעלת עיני רנטגן, מאבחנת ע"פ שמיעת קול, בשיטה ייחודית ומיוחדת

03-3726075
שלוחה 40
לאה שירה גד

מתקשרת באמצעות ספר תהילים, רואה נסתרות, מדיום ונומרולוגית. מומחית למאגיה, קבלה מעשית, כישופי אהבה, הסרת קללות ועין הרע.

03-3726075
שלוחה 51

מומלץ מאוד לא לחכות כשיש חשש לכישוף ולטפל מיידית

במרכז המומחים של ASKme נמצאות כל התשובות שחיפשת לשאלות החשובות של החיים.
כדי לעזור לך להסיר אנרגיות שליליות, מיטב מומחי המיסטיקה עומדים לרשותך בכל רגע
והרגע הזה הוא - עכשיו!

כל שנותר לעשות הוא לחייג למספר ולהתחיל לחיות את השינוי

03-3726075 03-3726075

עבורם המזל השתנה, הכישוף הוסר:

  • "ללאה שירה גד, התקשרתי אלייך לאחר שהבחנתי כי בן זוגי אינו כתמול שלשום, סגנון הדיבור שלו השתנה וכל שיחה הסתיימה בריב וויכוחים. את בדקת ומצאת כי מישהי שמעוניינת בו הטילה עליו כישוף אהבה. בזכות השיטה הייחודית שלך הסרת את הכישוף והחזרת את האהבה לביתנו. אין מילים בפי להודות לך!" רונה
  • "ממליצה בחום על רזיאל. שבועות שאני מסתובבת בתחושה קשה וכלום לא מסתדר לי. רזיאל גילה שעשו לי כישוף, הוא הנחה אותי מה לעשות ומאז הכל זורם". אורית ע.
  • "לרזיאל "בעל הנסים", הגעתי למבוי סתום בחיי, הרגשתי שכלום לא הולך לי - לא בזוגיות, לא בפרנסה.. חבר המליץ לי להתקשר. פתחת לי את המזל - ודברים השתנו לטובה וממשיכים להשתנות.. תודה תודה תודה! " שרון.ק
  • "ללאה שירה גד, התקשרתי כשהרגשתי שאין לי מה להפסיד והרווחתי בענק... למה חיכיתי? פעם הבאה לא אחכה לרגע האחרון... תודה" אורית
askme.co.il תשובות דיסקרטיות בשיחה אישית אחד על אחד עם המומחה. askme.co.il אפשר לשאול גם רק שאלה קטנה אחת, עוד לפני שהיא הופכת לבעיה רצינית. askme.co.il מענה משתלם, עם מיטב המומחים, למי שאיכות חייו ומשפחתו יקרים לו.

שיהיה במזל, ברכה, בריאות והצלחה!
שהדרך תאיר לך פנים בכל אשר תפנה!

שלך,
צוות המומחים של ASKme