החלום שלך מטריד אותך?

רוצה לדעת מה פירוש החלום שחלמת?

יש לנו את התשובות בשבילך!

כמה פעמים קרה שהתעוררת מחלום בבהלה או שקמת בבוקר והחלום שחלמת היה נראה לך מציאותי לחלוטין? פעמים רבות אנו מקבלים מסרים דרך החלומות שלנו, שבאים לעזור לנו לגלות דבר או שניים על עצמנו ועל מה שצפוי לנו.

סימנים למסרים חשובים בחלום - מתי חלום מסמל לנו שהוא מכיל מסרים הדורשים התייחסות ופירוש? - כאשר אנו קמים מוטרדים מהחלום. - המסר או התמונות מהחלום מפריעים את מנוחתנו ולא מרפים במהלך היום. - המחשבות שלנו עסוקות בתמונות שהיו בחלום במשך תקופה ארוכה. - כאשר פירוש החלום מתקבל כטבעי לחולם - סימן שקבלת הפירוש מגיעה מתת המודע של החולם. - חלום שחוזר על עצמו בגרסאות דומות ומאותת לנו על מסר עבורנו.

לא כל חלום שלילי בהכרח מסמל שהמסר המגיע עמו הוא שלילי כך למשל, חלום על מוות יכול לסמל שינוי, סוף מצב, חידוש יחסים, או חידוש מחשבה וגישה. חלום על פגיעה גופנית יכול לרמוז לך שסבלנות ואורך רוח יסייעו לך להתמודד עם בעיות הצפויות לך.

פירוש חלומות הנה דרך שבעזרתה אפשר לנסות ולהבין מסר מתת המודע שלנו. הבנת שפת החלום דורשת מומחיות, ידע וניסיון. במרכז המומחים שלנו ניתן למצוא את מיטב המומחים בפתרון חלומות, אשר יפרשו עבורך את החלום במקצועיות ויאפשרו לך לקבל את המסר המדויק מהחלום שלך!

ג'ודי בר

מומחית בתקשור ופתרון חלומות,
פותחת בקלפי טארוט ובתהילים.

03-3726075
שלוחה 31

מתקשרת ומפרשת חלומות, קוראת בקלפי טארוט,
קלפי אושו וקלפים אינדיאניים.

מומלץ מאוד לא לחכות כשיש חשש לכישוף ולטפל מיידית

במרכז המומחים של ASKme נמצאות כל התשובות שחיפשת לשאלות החשובות של החיים.
כדי לעזור לך לקבל מסרים מהתת מודע שלך, מיטב מומחי המיסטיקה עומדים לרשותך
בכל רגע והרגע הזה הוא - עכשיו!

כל שנותר לעשות הוא לחייג למספר ולהתחיל בצעד הראשון במסע חייך

03-3726075 03-3726075

עבורם המזל השתנה, הכישוף הוסר:

  • "ללאה שירה גד, התקשרתי אלייך לאחר שהבחנתי כי בן זוגי אינו כתמול שלשום, סגנון הדיבור שלו השתנה וכל שיחה הסתיימה בריב וויכוחים. את בדקת ומצאת כי מישהי שמעוניינת בו הטילה עליו כישוף אהבה. בזכות השיטה הייחודית שלך הסרת את הכישוף והחזרת את האהבה לביתנו. אין מילים בפי להודות לך!" רונה
  • "ממליצה בחום על רזיאל. שבועות שאני מסתובבת בתחושה קשה וכלום לא מסתדר לי. רזיאל גילה שעשו לי כישוף, הוא הנחה אותי מה לעשות ומאז הכל זורם". אורית ע.
  • "לרזיאל "בעל הנסים", הגעתי למבוי סתום בחיי, הרגשתי שכלום לא הולך לי - לא בזוגיות, לא בפרנסה.. חבר המליץ לי להתקשר. פתחת לי את המזל - ודברים השתנו לטובה וממשיכים להשתנות.. תודה תודה תודה! " שרון.ק
  • "ללאה שירה גד, התקשרתי כשהרגשתי שאין לי מה להפסיד והרווחתי בענק... למה חיכיתי? פעם הבאה לא אחכה לרגע האחרון... תודה" אורית
askme.co.il תשובות דיסקרטיות בשיחה אישית אחד על אחד עם המומחה. askme.co.il אפשר לשאול גם רק שאלה קטנה אחת, עוד לפני שהיא הופכת לבעיה רצינית. askme.co.il מענה משתלם, עם מיטב המומחים, למי שאיכות חייו ומשפחתו יקרים לו.

שיהיה במזל, ברכה, בריאות והצלחה!
שהדרך תאיר לך פנים בכל אשר תפנה!

שלך,
צוות המומחים של ASKme