המומחים של ASKme - כאן, במיוחד בשבילך

המיסטיקנים שלנו מצפים לשיחתך:

03-3726075

מספר מבקרים: 625

מייעצת משנת: 2016

שושנה אליז

תקשור דרך תהילים וטארוט

אני מטפלת הוליסטית לגוף ולנפש, שינוי דפוסי מחשבות ואמונות דרך טיפול בתטא הילינג, מתקשרת הילרית , תקשור דרך תהילים וטארוט, בעלת ניסיון של מעל 20 שנה בתחום המיסטיקה .אני מייעצת בכל תחום ונושא: זוגיות, עבודה, פרנסה, בריאות ופוריות.

אני מקבלת מסרים בתמונות ברורות על פי קול האדם. המסרים זורמים אלי בקול, בתמונה ובצורות שונות, ובמבט אחד מאבחנת את האדם, כמו בצילום רנטגן, עבר הווה ועתיד. יש לי יכולת הבנה לראות ולחוש לעומק של רבדי הנשמה.

אני מאסטר רייקי והילינג טיפולי אנרגטי מעצים בקריסטלים של ניקוי, טיהור ושחרור חסימות ותקיעות. משחררת מעין הרע, מטפלת מרחוק להקלה מיידית. כמו כן עורכת טיפולים בדמיון מודרך, בשילוב NLP ומדיטציות, להעצמה, הגשמה וחיזוק הביטחון העצמי.

אני משדרת ומייעצת  ברדיו ללא הפסקה FM 103 בתוכנית מומחים ויועצים

המוטו שלי בחיים – אנחנו בונים את חיינו על ידי  מחשבות, אמונות ופעולות.

 

לייעוץ און ליין חייגו:

03-3726075

לייעוץ און ליין חייגו:

03-3726075

מירי ממליצה על שושנה אליז

שוש היקרה, רצתי להודות לך מכל הלב ולהגיד לך תודה ענקית, על האכפתיות, על ההקשבה וההבנה. תודה על עצות מצוינות ועל נתינה אין סופית, תודה על זה שאת מקצועית ומדויקת והכי חשוב לא מזייפת. תודה על ההרגשה הטובה שאת מעבירה בזמן השיחה, על האנושיות שלך (וזה העיקר).אני מודה לאל שהכרתי אותך... וששלח אותך אלי, עזרת לי ברגעים הכי קשים שלי ולא וויתרת על דברייך גם כשהיו קשים, ניסית תמיד לעזור ולתמוך ועלייך הכי אפשר לסמוך! אוהבת אותך מכל הלב,

פידא

תחומי מומחיות