המומחים של ASKme - כאן, במיוחד בשבילך

המיסטיקנים שלנו מצפים לשיחתך:

03-3726075

פתיחה בטארוט I קוראת בקלפים I קריאה בטארוט אונליין

ישנן סברות שונות לגבי מועד הופעת קלפי הטארוט בהיסטוריה האנושית, אין מידע אחיד אשר יכול לומר בצורה מדויקת מתי הפציעו קלפים אלה, מתי התגבשה חפיסת הקלפים הראשונה והיכן פותחה הקריאה בהם . מומחים פתיחה בקלפי טארוט החלו להופיע בסביבות המאה ה – 14 והם נקשרו אל דתות שונות, כולל היהדות. סברה אחרת גורסת כי המילה "טארוט" נגזרה מהמילה "תורה", וכי הסמלים בקלפים השונים קשורים אל עולם הקבלה היהודי . מאז ועד היום חלו תמורות ושינויים בקלפים מיסטיים אלה, ועם הופעת האינטרנט נפתחה גם האפשרות לקבל תשובות לשאלות באתרים המספקים שירותי קריאה בטארוט אונליין.   

פתיחה בטארוט

חפיסת טארוט מכילה 78 קלפים, כאשר מומחים לטארוט פותחים בהם הוא יכול לפרש ולחזות עבר, הווה, עתיד, הקלפים משקפים את מהות האדם המבקש את הפתיחה . פתיחה בטארוט שלבים: כל חפיסה מחולקת לסדרה ראשית (הרקנה ראשית, ובה 22 קלפים) ולסדרה משנית (ארקנה משנית, 56 קלפים). על הקלפים מודפסים מספרים ותמונות. הסדרה המשנית מחולקת לארבע סדרות (מוטות, גביעים, חרבות ומחומשים), וקלפי הסדרה הראשית מכילים שמות ומספרים. פתיחה בקלפי טארוט אינו מבטיח דיוק של 100%. זאת משום שהעתיד אינו כתוב מראש. בנוסף, כשאדם מבין מה גורלו ומה צופן לו העתיד, הוא יכול לעשות מעשים שמטרתם למנוע או לשנות את העתיד לבוא. הקלפים יראו לכם מה חבוי בכל דרך מן הדרכים בצומת אליו הגעתם, הטארוט הם אלו אשר יגלו לכם את המכשולים הצפויים, יכוונו אתכם לבחור בדרך הטובה ביותר עבורכם וייתנו בידיכם את הכלים הנכונים להתמודדות .

לכולנו יש דאגות בחיי היומיום וגם החלטות הרות גורל אותן עלינו לקבל, החל מזוגיות : האם הזוגיות טובה לי ? , מתי אמצא אהבה ? , בעיות בנישואין, וגם קריירה, עסקים, פרנסה, בריאות, חינוך ילדים וכו , פתיחה בקלפי טארוט אצל קוראת בקלפים מקצועית יכולה לסייע לקבל את ההחלטה הנכונה ולתת לנו כלים נוספים לשינוי המציאות.

באסקמי תוכלו לבחור קוראת בקלפים מבין מגוון טארוטולוגים הטובים בארץ ולקבל קריאה בטארוט אונליין.

למה מחכים? בחרו מומחה, שאלו שאלה וקבלו תשובה מיידית מהטארוט!

אני עוסקת בתקשור דרך המלאכים שלכם, קריאה בקלפים וקבלת מסרים. בעלת יכולת מולדת לחזור דברים. …

לייעוץ און ליין חייגו:

03-3726075

Add Your Heading Text Here