המומחים של ASKme - כאן, במיוחד בשבילך

המיסטיקנים שלנו מצפים לשיחתך:

03-3726075

פירוש חלומות

דרך שבעזרתה אפשר לנסות ולהבין מסר מתת המודע שלנו. פותרי חלומות שונים יכולים לפרש חלום למהלכים שונים בחיי היומיום של האדם. גם בדת (היהודית בפרט), וגם בפסיכולוגיה, יש לפיתרון חלומות חלק גדול מאד וחשוב מאד בהבנת המאווים החבויים של האדם וכן הדברים המציקים על נשמתו.

חלומות הם ראי הנפש. הם משקפים היבטים מסויימים בחיינו –  רגשיים, נפשיים, רוחניים, אפילו גופניים. היבטים אלו שוכנים בתת המודע שלנו, אינם באים לידי ביטוי ובדרך כלל איננו מודעים לקיומם. עם זאת, להיבטים הללו חשיבות רבה באשר לקבלת החלטות, שיקול דעת, רגשות ותחושות.

זמן החלום הוא הזמן האידיאלי עבור התת מודע להעלות ולהציף על פני השטח את אותם חומרים המשוקעים בו, ולהביא אותם לידי ביטוי. וכך נוצר לו החלום – מחומרים המודחקים עמוק בנבכי תת המודע.

פתרון חלומות נחשב לענף מיסטי, בו פותר החלומות נפגש עם עולמו של החולם כדי לנסות ולהבין את האנרגיות והעומקים שהביאו אותו לחלום. האבחון מתייחס לפן הנפשי – פסיכולוגי ורגשי- כדי להבין את הסיבות לחלום זה. רק אז נעשה נסיון להשתמש בסמלים מוכרים שנחקרו במהלך השנים כדי לתת את הביאור לחלום.

סמלים אלו הן פרשנויות שנאספו במהלך השנים, ולכל מצב בחלום יש סמל המסייע להבין את החלום – וכמובן מה אומרים הדברים על מי שחלם אותו. סמלים אלו (כמו מים, נפילה, עץ ועוד) הם מעין כתב סתרים של מפרש החלומות, שפה המוכרת לו ושממנה הוא יכול ליצור סיפור שלם המסביר את החלום ואת המניעים לו. 

בחלומות, מסרים, רמזים וסיפורים לובשים צורות וצבעים שלעתים איננו מסוגלים להבין את ההקשרים שלהם. לצורך כך אנו זקוקים לאדם שעוסק בפתרון חלומות. החלום מספר סיפור שלם ומכיל בתוכו מידע המגיע מהמודע, ובעיקר מתת המודע, אותו מחסן שבנפש המכיל את אבני היסוד לחלום, המספרות את סיפור נפשנו.