המומחים של ASKme - כאן, במיוחד בשבילך

המיסטיקנים שלנו מצפים לשיחתך:

03-3726075

נומרולוגיה I נומרולוגים מומלצים

כיום בעזרת נומרולוגים מומלצים אפשר לנתח את אופי האדם, לאבחן כישורים, למצוא ולבדוק זיווג נכון, הכוונה מקצועית, הבנת הילדים והמשפחה. כמה תחומים שניתן להתייעץ בעזרת תורת הנומרולוגיה : בחירת מקצוע / תחום לימודים : לפי ניתוח נומרולוגי של האדם ניתן לייעץ לו באיזה תחום הכי כדאי לו לעבוד / ללמוד . המערכת הנומרולוגית מבחינה ב-9 טיפוסים אשר המספרים מבטאים את תכונותיהם, פוטנציאל, עיסוקים ועוד. למעשה, לכל ספרה יש לא פחות מ-50 קודים אשר מהם אפשר ללמוד על צפונות האדם ועולמו. עסקים : לפי ניתוח שמות נומרולוגי ניתן לבדוק יכולות עסקיות, התאמת שותפים, עשייה עסקית וכו . ייעוץ זוגי : לפעמים, במערכת זוגית, איננו יודעים כיצד לפעול במצבים מסוימים. להישאר עם סימן שאלה בקשר להמשך הדרך אינה בחירה מתקבלת על הדעת, ועל כן אנשים רבים מחפשים אחר ייעוץ נומרולוגים זוגי אשר בעזרתו יוכלו לפתור את הקונפליקט בו הם נמצאים.

הנומרולוגיה מביאה גם פה פתרון וייעוץ מה כדאי לעשות? איך להמשיך? ע"י ניתוח שמות בני הזוג אפשר לדעת תכונות אופי ודרכי פתרון שיתרמו רבות לשלום בית, לפעמים הנומרולוג ימליץ על הוספת שם או אות לשם הגבר או האישה בכדי שתהיה ביניהם אנרגיה זורמת יותר . זוגיות : לפי נומרולוגים מפורסמים ניתן לבצע ניתוח שמות לרווקים/ רווקות – איך לפתוח את המזל ולזמן זיווג, הרבה פעמים נומרולוג יבחין בחסימה בשמו של האדם אשר מובילה לחסימה זוגית, כאשר כבר יש זוגיות ניתן לבצע בדיקת התאמה ולוודא שהזוגיות תתקדם ותוביל לקשר מחייב, במידה ויש חסימות בזוגיות או לרווק/ה ניתן לקבל ייעוץ נומרולוגי עם נמורולוג לצורך הוספת/שינוי שם . בית מגורים – רכישה/שכירות לבית בו אנו גרים, יש תדרים שמשפיעים על חיינו, מספר הבית ומספר הדירה. מספר הוא תדר אנרגטי שמושך אליו את מה שהוא מסמל. אם נבין את הפוטנציאל הטמון בכל מספר, נוכל להפיק ממנו את המירב לשיפור החיים בבית או בדירה הנושאים מספר זה. הנומרולוגיה יכולה לעזור בייעוץ לאנשים הרוצים לרכוש בית או לשכור דירה, ולבדוק האם מבחינה נומרולוגית מס הבית חיובי לאדם, למשפחה או לבני הזוג .

באסקמי, תוכלו לבחור נומרולוג מבין טובי הנומרולוגים בארץ ותק של עשרות שנים, נומרולוגים בעלי שם עולמי, מומחים לנומרולוגיה קבלית, מאות המלצות באתר!

נומרולוגית, אסטרולוגית ומתקשרת. עוסקת בייעוץ זוגי נרחב וייעוץ על דרך המודעות, קבלה ותורת הנסתר. …

לייעוץ און ליין חייגו:

03-3726075