המומחים של ASKme - כאן, במיוחד בשבילך

המיסטיקנים שלנו מצפים לשיחתך:

03-3726075

מפה אסטרולוגית I אסטרולוגיה אישית

מה הכוח של מפה אסטרולוגית?

מדוע אנשים מעוניינים להזמין מפה אסטרולוגית? מה ניתן ללמוד ממנה? כיצד היא תוכל להשפיע על החיים שלכם בעתיד?

לא כולם מודעים לכך, אך למפה אסטרולוגית יש השפעה רבה על החיים שלכם. המפה האסטרולוגית מראה בעצם את המיקום המדויק של כל כוכבי הלכת ב-12 הבתים השונים בשמיים, בנקודת זמן מאד מדויקת – ביום, בשעה ובדקה מסוימים. עם זאת, חשוב מאד להבין איזה נקודות מודדים לרוב בעזרת המפה האסטרולוגית, וכיצד היא יכולה להשפיע על החיים שלכם לעומק.

מפה אסטרולוגית ברגע הלידה

רוב האנשים שמעוניינים להזמין מפה אסטרולוגית, רוצים שזו תהיה המפה שתראה את המיקום המדויק של הכוכבים ברגע הלידה שלהם. כפי שאתם יודעים בוודאי, באסטרולוגיה כל אחד נולד לתוך מזל מסוים שמושפע מתאריך הלידה שלו, ולפי המזל אפשר לקרוא ולקבל את התחזיות השונות, שכן לכל מזל יש קווי אופי משלו. עם זאת, טוענים חלק מהאנשים שקשה לסווג את כל האנשים בעולם לפי 12 קבוצות בלבד. אכן, יש הבדלים בין האנשים והאסטרולוגיה מכירה בכך – כל אחד נולד במקום מסוים, ובתאריך מסוים ובשעה מסוימת, ולכן מיקום הכוכבים שלו יהיה שונה ממי שנולד במקום אחר ע"פ כדור הארץ, שעתיים אחריו – למרות ששניהם בני אותו מזל!

לכן, בעזרת מפה אסטרולוגית שתתאר את רגע הלידה שלכם, יכול האסטרולוג להפיק עליכם הרבה יותר מידע מאשר התחזית הכללית שנערכת לפי המזל. כעת, לאסטרולוג יש את הכלים להבין בדיוק מה אומר המיקום של כל כוכב לכת בבית מסוים ברגע הלידה שלכם, וכיצד אפילו הזוויות בין כוכבי הלכת משפיעים על קווי האופי שלכם. כך הוא מתאים את המפה לתאריכים שונים בעתיד – ומסביר לכם כיצד השינויים הללו ישפיעו עליכם.

האם מפה אסטרולוגית יכולה לחזות את העתיד?

ניתוח של מפה אסטרולוגית בנקודת זמן עתידית לא בהכרח יגיד לכם איזה החלטות אתם תקבלו – שכן אתם חופשיים להחליט מה לעשות בחייכם. עם זאת, ניתוח של מפה אסטרולוגית יוכל להראות לכם בנקודה עתידית אילו השפעות יחולו עליכם – האם יצוצו עבורכם הזדמנויות חדשות, האם הגורל שלכם ישתנה בצורה חיובית או שלילית, ואיזה תחומים יעברו שינוי גורף. כך תוכלו להתכונן לעתיד בצורה חכמה, ולקבל החלטות מתאימות.

ב- ASKme מגוון אסטרולוגים מומלצים מהבכירים בארץ הבונים לכם מפה אסטרולוגית אישית בכל תחומי החיים ועוזרים לכם לקבל את ההחלטות הנכונות

נומרולוגית, אסטרולוגית ומתקשרת. עוסקת בייעוץ זוגי נרחב וייעוץ על דרך המודעות, קבלה ותורת הנסתר. …

לייעוץ און ליין חייגו:

03-3726075