המומחים של ASKme - כאן, במיוחד בשבילך

המיסטיקנים שלנו מצפים לשיחתך:

03-3726075

קבלה I פירוש שמות לפי הקבלה I מומחים לקבלה

 לאורך השנים היו בכל דור יחידי סגולה שעסקו בלימוד סודות הקבלה,ביניהם : אברהם, נוח, רבי שמעון בר יוחאי, הארי הקדוש ועד צדיקים נוספים. דמות מוכרת נוספת שאנו מכירים הוא הרמב"ם המוכר לעולם כרופא הראשון של האנושות,פילוסוף ומיסטיקן שעסק רבות בלימוד סודות הקבלה.

המורשים ללמוד קבלה בעבר היו מתי מעט, יחידי סגולה בעלי אינטליגנציה גבוהה במיוחד, הבנה וידע של התורה שבעל פה במלואה, מעל גיל 40 ובעלי רמה רוחנית גבוהה. גילוי ספר הזוהר במאה ה-13 הביא לתחילתו של עידן חדש בתחום לימוד קבלה והיא הפכה לנגישה יותר למתעניינים בה. העידן החדש של הקבלה החל לפני כ-700 שנה. בזמן זה החלה ההכנה למה שמוכר היום כ"אלף השביעי". זוהי נבואה של גדולי המקובלים והנביאים שתיארו עידן ביאת המשיח בה התודעה העליונה תציף את כולם ותביא אותם לדרגת רוחניות שמימית. במאה ה-16 גילה האר"י הקדוש את משמעויות הקבלה. בעקבות גילויה והפצתה, החל לגבור העניין בתורת הקבלה.

כיום היא נלמדת בכל מקום בעולם ולומדים אותה גם חילונים וגויים. תורת הקבלה מאפשרת הבנה של תהליכים המתרחשים בעולמות רוחניים ונמצאים בספירות גבוהות, כמו מקום מושבם של המלאכים ועולם המזלות. היא מלמדת אותנו את הדרכים להשפיע על התהליכים הללו ומעניקה ללומד אותה מימדים רוחניים חזקים ומרתקים של סודות וקסם העולמות העליונים הללו. הקבלה עוסקת גם במיסטיקה יהודית וניתוח כל אות ואות והמשמעויות הנסתרות החבויות בה. העוסקים בקבלה מעשית מעניקים שירות המנתח ופורש בפני הפונה מפה שלמה המורכבת מניתוח שמו ושם משפחתו, תאריך לידתו ועוד. כל מספר ואות נושאים משמעות וחיים שלמים בתורה הקבלית, וניתן לחזות את העומד לבוא על שואל השאלה בתחומים כמו אהבה וזוגיות, פריון, הצלחה בעסקים בריאות ועוד. דרך הקבלה אפשר ללמוד על תכלית קיומנו : מאיפה באנו ? לשם מה נבראנו? איך בנוי היקום? להכיר את הכוח העליון שמנהל את חיינו, ייעוץ לפי הקבלה יכול להתאים לכל בעיה ולכל אחד, הקבלה חובה בתוכה כ"כ הרבה תחומים : סגולות, קמעות, קבלה מעשית, נומרולוגיה קבלית, אסטרולוגיה קבלית, רפואה, כאשר ניתן לייעץ בכל תחום אשר האדם פונה .

מחפשים קבליסט מומחה? מעוניינים בפירוש שם לפי הקבלה? ייעוץ לפי ספר תהילים? בחרו מומחה לקבלה מבין עשרות מומחים לקבלה שנבחרו בקפידה, בעלי שם עולמי ועשרות שנות ותק וניסיון. מאות המלצות באתר

אני עוסקת בתקשור דרך המלאכים שלכם, קריאה בקלפים וקבלת מסרים. בעלת יכולת מולדת לחזור דברים. …

לייעוץ און ליין חייגו:

03-3726075