המומחים של ASKme - כאן, במיוחד בשבילך

המיסטיקנים שלנו מצפים לשיחתך:

03-3726075

פאנג שואי I עיצוב הבית לפי פאנג שואי

עיצוב הבית לפי פאנג שואי ושימוש נכון בחומרים, צבעים, תאורה, סימבולים, מיקום נכון של ריהוט ושל בני המשפחה בהתאמה אישית על פי תאריך לידתם וחישובי אסטרולוגיה סינית, יכוונו זרימה זו בסביבת המגורים או העבודה, במטרה ליצור איזון והרמוניה ולהביא למיצוי מקסימום הפוטנציאל האישי. אותה אנרגיית חיים, הצ'י מגיעה אלינו מכל פתח אפשרי כמו : חלונות, דלתות, ארובות וכדומה. לכל בית הפתחים שלו, הזרימה שלו והאנרגיות שלו. באמצעות הפאנג שוואי נוכל להחזיר את האיזון בביתנו וכפועל יוצא גם בחיינו, ובינינו לבין הסביבה שלנו, ככל שיהיה איזון טוב והרמוני יותר, כך גם היחסים בינינו לבין החברים, בני המשפחה והקולגות יהיו טובים יותר, הבריאות תהיה טובה יותר ונוכל ליצור בחיינו שמחה, שפע, צמיחה אישית ועוד דברים טובים.

פאנג שוואי לא עובד כמטה קסם וזהו תהליך שמסייע ליצור מציאות אחרת ולהיכנס לתודעה כדרך חיים . אז איך מתחילים ? הרעיון שעומד מאחורי הפאנג שוואי הוא כאמור לייצר הרמוניה ואיזון באנרגיות החיים המצויות בסביבת המגורים או העבודה שלנו. כדי לעשות זאת יש להיעזר במומחה פאנג שוואי שילמד אתכם כיצד לכוון את הרהיטים בבית בזווית מסוימת, באילו צבעים לצבוע את הקירות, כיצד לתכנן את חדר השינה והיכן לא למקם מראות בבית, זוהי תורה שלמה עם כללים וחוקים שכשמקשיבים להם, הם נשמעים גם מאוד הגיוניים . כיום משתמשות חברות ענק עולמיות בארגון מקום העבודה לפי תורת הפאנג שוואי שקיימת בעולם כבר ששת אלפים שנה, הסינים הידועים באהבת הטבע שלהם וההבנה כי כולנו חלק מהטבע, מחזירים דווקא בעידן המודרני טכנולוגי מעט מן הטבע היישר אל תוך הבית שלנו .ה, מציאת מזור למחלה. הילינג הינו טיפול ברפואה האלטרנטיבית לריפוי חוליים וכאבים באמצעות מגע כפות הידיים או השראה ללא מגע ישיר כלל, ה"הילרים", המרפאים, ניחנים ביכולת מיוחדת לטפל ב"שדה האנרגיה הטבעי" של הגוף, וכך לרפאו. שיטת ריפוי אנרגטית זו מטפלת בחסימות אנרגטיות בשדה האלקטרומגנטי שנמצא סביב הגוף שלנו (ההילה).
המטפל מאבחן את מצב הגוף דרך הצ'קרות – מרכזי האנרגיה שדרכן האנרגיה נכנסת לגוף.

ההילר נותן את המרחב לאדם לעזור לו לשנות, להראות לו את הכוח שלו. ההילר משמש בתור צינור לריפוי ואהבה. מה שקורה באמת זה שהאדם מאפשר לתהליך הריפוי להתרחש. כיצורים חיים, רוחניים ואנרגטיים, אין ספק כי גופנו פולט אנרגיה בצורת הילה המקיפה את גופנו, הילה אשר ניתן לראות אותה באמצעים מסוימים, ואף לצלם אותה' צילומים דתיים, החושפים זוהר על טבעי סביב עצמים חיים, רק מוכיחים את הקיום ואת החשיבות של ההילות שכל אחד ואחד מאיתנו פולט. כל צורת חיים פולטת הילה: בני האדם, בעלי החיים ואפילו צמחים. לכל אדם הילה שונה, בדומה לטביעות אצבע, ופירוש התכונות של כל הילה (צבעה, עוצמתה והמרחק שהיא נפלטת מהגוף) יכול לספר לנו על אופיו של האדם, מחשבותיו, הרגשותיו ואפילו מצבו הבריאותי.

בהילינג אנרגטי, כמו גם בשיטות ריפוי אנרגטיות אחרות, אנו יכולים לסרוק ולחוש את ההילה, לזהות מקומות בעיתיים וחסימות ולטפל בהם. החסימות הללו מונעות מאנרגיית החיים (קי, צ'י, פראנה) לזרום באופן תקין בגופנו ולתמוך בתפקודו. ההילינג האנרגטי נותן לנו את האפשרות לטפל בחסימות אזורים חלשים אלו ע"י הזרמת אנרגיית חיים חיצונית אל אזורים אלו בתוך ההילה. ע"י כך אנו מנתבים את האנרגיה מחדש ומאפשרים לגוף לשוב ולקלוט את אנרגיית החיים באופן טבעי ותקין. בתוך שדה ההילה נמצאים, מלבד הגוף הפיזי, גם כל גופיו האנרגטיים העדינים של האדם-הגוף הרגשי, הגוף השכלי – מחשבתי והגוף הרוחני, בהילינג אנרגטי אנו מטפלים בחסימות בכל אלו. ריפוי באמצעות הילינג אנרגטי ידוע כמעט בכל התרבויות בעולם, בדת היהודית הוא נקרא "הילינג אנרגטי קבלי" , בריפוי זה ההילר משתמש בהקרנה ותשדורת של אותיות וצירופים קבליים המתאימים לכל איבר לפי סוג החסימה. ישנם מיסטיקנים הילרים אשר מסוגלים לטפל בהילינג אנרגטי מרחוק, בטיפול זה המיסטיקן הילר מעביר אנרגיית ריפוי מרחוק לפי חסימות ואיברים פגועים שהוא מקבל בתקשור .

מיסטיקנית בכירה, עם ניסיון של 40 שנה, בעלת שם עולמי בתחום התקשור והקבלה. מתמחה במאגיה, אסטרולוגיה קבלית, קבלה מעשית,…

לייעוץ און ליין חייגו:

03-3726075