המומחים של ASKme - כאן, במיוחד בשבילך

המיסטיקנים שלנו מצפים לשיחתך:

03-3726075

טארוט ואסטרולוגיה :מה הם נותנים לנו הבאים להתייעץ בעזרתם?

אדם קינן

מאת: אדם קינן

אדם קינן – מתקשר, מומחה לקלפי טארוט. מייעץ בתחומי אהבה, זוגיות, קריירה, כספים, ייעוץ להורים בתחומי החיים שונים של ילדיהם

FreeDigitalPhotos.net
אדם קינן

מאת: אדם קינן

אדם קינן – מתקשר, מומחה לקלפי טארוט. מייעץ בתחומי אהבה, זוגיות, קריירה, כספים, ייעוץ להורים בתחומי החיים שונים של ילדיהם

FreeDigitalPhotos.net

טארוט ואסטרולוגיה : מה הם נותנים לנו הבאים להתייעץ בעזרתם ? האם קיים בניהם קשר

ואיך אפשר לדעת מה יותר מתאים לנו ? מה יהיה יותר מדויק? ומה יעזור לנו יותר ?

נתחיל בניסיון להבין מה היא אסטרולוגיה : ובכן כולנו יודעים מה המזל שלנו שנקרא

גם סימן השמש.

ישנם שנים עשר מזלות כאלו אבל רובנו  פגשנו בני מזל דומה לשלנו קראנו את ההורוסקופ

בעיתונים וגם בפורטלים השונים באינטרנט , למשל באתר סטארס ובאתר אסקמי , השייכים למרכז המומחים  של אסקמי שהוא מהמובילים בתחומו בישראל ובכן שמנו לב שבן מזל טלה מסוים שבמקרה יש לו ידיד או ידידה בני מזל טלה לא עוברים את אותן החוויות בחיים למרות שהם בני מזל זהה לכאורה ובהורוסקופ כתוב להם אותו הדבר .

אסטרולוגיה זה סתם שטויות?

לא ממש.

מרבית האנשים לא מבינים ולא מודעים לעומקה של האסטרולוגיה ליכולתה לנבא אירועים לא פחות מכל סוג של תקשור ולתת הבנה עמוקה הרבה יותר עלינו מי אנחנו באמת, ולא פחות חשוב מזה מה הפוטנציאל האמיתי שלנו למה קשה לנו במה שמכשיל אותנו פעם אחר פעם מה אנחנו לא רואים ולא מבינים על עצמנו האסטרולוגיה תסביר לנו איפה אנחנו חזקים ואיפה פחות היכן נצליח כלכלית מבחינה מקצועית וקריירה והאם הקשר הרומנטי בו אנו נמצאים עכשיו הולך לכיוון רציני והאם הוא באמת טוב לנו.

האסטרולוגיה מאוד מורכבת והיא נקראת אם כל המדעים היא קיימת אלפי שנים אבל כמו תמיד גם בטארוט גם באסטרולוגיה חשוב שיהיה בעל מקצוע או בעלת מקצוע טובים כדי שיוכל לפענח את מפת הלידה שלנו ואז לעשות תהליך מופלא שהוא מזכיר לי תקשור שניקרא סינתזה מושג מפוצץ שפירושו הבנה וקבלת תובנות שיביאו את המבין בפענוח מפת הלידה להבנה של מי הוא האדם שבא להתייעץ עמו ולדעת בביטחון את התשובות לרוב שאלותיו וכמובן לחזות לו בין השאר את העתיד אבל לא רק.

האסטרולוגיה היא תורת התזמון המושלם וכך יוכל האסטרולוג להגיד לכם בדיוק מתי לעשות את שאתם רוצים לעשות זה מתחיל עם דברים כל כך זניחים שלא אזכיר אותם וממשיך למשל לשאלה כמו מתי לקבוע תאריך לחתונה מתי לסגור עסקה בהצלחה לקחת הלוואה מהבנק או כל רעיון שיש לכם ואתם מעוניין להצליח בו, האסטרולוגיה תענה עליה.

ואם אני כותב על תזמון ותאריכים יש משהו שרובכם יודעים לגבי אסטרולוגיה צריך לדעת את תאריך הלידה שלכם שעת הלידה המדויקת ומקום הלידה מפה הכל מתחיל באסטרולוגיה ואם אין את הפרטים האלו מסתיים תפקידה של האסטרולוגיה ומתחילה דרכם של שבעים ושמונה קלפים מופלאים הנקראים הטארוט יש שחושבים ומאמינים שהם קיימים מאות שנים ויש שמאמינים שהם קיימים למעלה מחמשת אלפים שנה ואפילו יותר.

 הידע שהטארוט בנויים עליו מגיע ומבוסס על הקבלה האוניברסלית  כבר אלפי שנים.

הטארוט הוא תקשור הוא לא מצריך מחשב משוכלל או מפות מצוירות בכתב יד לא תאריך לידה, הקלפים  יודעים לעשות כל מה שיודעת האסטרולוגיה לעשות ויש בטארוט גם ידע שנלקח מהאסטרולוגיה ומופיע בסמלי הקלפים.

כל מה שכתוב לגבי יכולותיה של האסטרולוגיה תקף גם לגבי הטארוט אלו שתי שיטות להבנת המציאות וחיזוי העתיד האחת יותר מדעית והשניה מסתמכת על תקשור שתיהן מספקות ציר זמנים שעליו ובו מתרחשים אירועים עתידיים לגבי שיטות נוספות לניבוי ותקשור אתם ואתן מוזמנים  ומוזמנות לקרוא את המאמרים האחרים שלי המופיעים בסטארס.

קו ישיר לאדם קינן
03-3726075