המומחים של ASKme - כאן, במיוחד בשבילך

המיסטיקנים שלנו מצפים לשיחתך:

03-3726075

טיפול ביואורגונומי I ביואורגונומיה

טיפול ביואורגונומיה נועד לתקן את השדה המגנטי של המטופל לאחר אבחון של המערכת האנרגטית שלו באמצעות חישת האנרגיה. הטיפול כולל תנועה על ציר הזמן של המטופל שבאמצעותה ניתן לאתר טראומות ואירועים שונים מעברו. הטיפול עצמו נעשה בגוף האנרגטי של המטופל כאילו בזמן החוויה הטראומטית עצמה. מטפלים ומטופלים מעידים כי טיפול בשיטה זו יכול לסייע להקלה מיידית מכאבים, על חיזוק מערכת החיסון, נטרול פחדים שונים, טיפול בהפרעות מסוג קשב וריכוז, איזון הורמונאלי של הגוף, טיפול בטראומות וכיוצא באלה.

עקרונות הטיפול העיקרון הראשון אומר שלכל בני האדם ובעלי החיים השונים יש שדה אנרגטי וכי פגיעה בו עלולה לגרום לקשיים, למצוקות ולמחלות. טיפול בשיטת ביואורגונומיה מבוססת על ערבול של משלימים אנרגטיים המתקן את השדה האנרגטי של המטופל. את חוסר השדות האנרגטיים מסבירה שיטה זו וטוענת לחמש סיבות: • פציעה באבר בגוף • פגיעה בנקודות פתיחה של אבר מסוים • פחדים שונים • טראומות מן העבר • הפרעות אנרגטיות שונות בנוסף, גם אם חמש הסיבות הנ"ל מופיעות אצל האב או האם, יכולה להיגרם פגיעה אנרגטית, ואפילו גלגולים קודמים של האדם יכולים לגרום לו לחוסר זה.

באמצעות עפעוף מאבחנים את המקור לחוסר בשדות האנרגטיים ולאחר מכן ניתן לקבוע את הטיפול הנחוץ לשיקום השדות הפגועים או החסרים. בניגוד לימי חייו של רייך, החברה כיום פתוחה לקבל שיטות ריפוי אלטרנטיביות שהולכות ותופסות מקום מכובד גם בקרב רופאים קונבנציונליים. למרות האשמות שטפלו על השיטה של רייך כי מדובר במיסטיקה ואין בינה ובין רפואה דבר, הרי שהיום הבחירה של המטופלים בשיטה זו נעשית בצורה בוגרת ואחראית ואין רואים בה מעשה תרמית, אלא דרך נוספת המציעה מזור לתחלואי האדם המודרני.

אביה לוי – מתקשרת, נומרולוגית, קוראת בקלפי טארוט ומטפלת בביו אנרגיה. מיסטיקנית מזה 20 שנה. מפורסמת בכל ערוצי התקשורת. השתתפתה…

לייעוץ און ליין חייגו:

03-3726075