המומחים של ASKme - כאן, במיוחד בשבילך

המיסטיקנים שלנו מצפים לשיחתך:

03-3726075

החג הגיע אבל אהבת חייך עדיין לא? זה הזמן לבדוק!

האם יש עליך עין הרע?

לא מעט אנשים נאלצים להתמודד עם תחושת הבדידות בתקופת החגים – בתקופה זו, שעמוסה בארוחות משפחתיות ובני משפחה הדואגים לעתיד הזוגיות שלך, תחושת הבדידות עלולה להשתלט ולהעיק על שמחת החג. כל אחד מכיר את הרצון לשבת לצד אהבת חייו בשולחן החג. התחושה הזאת מוכרת גם לך? הרגשת שעשית הכל כדי למצוא את האהבה המיוחלת אבל שום דבר לא קורה? תוהה היכן למצוא את אהבת חייך? למה לא מצאת אהבה אמיתית עד עכשיו?

זה הזמן לבדוק אם מישהו שמקנא בך, או רוצה את רעתך, הטיל עליך כישוף או "עין הרע"!

מהי בעצם עין הרע?

עין הרע היא אנרגיה שלילית שיכולה להשפיע על מזלך ועל חייך. האנרגיה השלילית יכולה להיות מכוונת כלפיך על ידי אדם אחר באמצעות קשר עין, מחשבה או דיבור ולרוב היא נובעת מרגש קנאה חזק, כעס או צרות עין.

איך אפשר לזהות עין הרע?

לרוב התחושה היא שהכל תקוע וחסום, ששום דבר לא מצליח, שקיימות יותר פגיעות או מחלות מבעבר, שזוגיות שהייתה יציבה ופורחת פתאום הופכת קשה ומלאה במריבות, שעבודה שנראתה מבטיחה פתאום משתבשת ועוד סוגי נזקים שונים.

אז מה ניתן לעשות נגד עין הרע?

ישנם אמצעי הגנה שונים בהם ניתן לנקוט נגד עין הרע. בין היתר, מקובל להשתמש בקמעות שונים שמיועדים לשם כך, שום ובצל גם כן ידועים כסופחים אנרגיות שליליות וחשוב לא פחות לפעול תמיד מתוך כוונה טובה ובלב טהור.

אם שאלות בנושא אהבה ומציאת זוגיות מטרידות אותך, ויש לך חשש  שעין הרע רובצת עליך, המומחים שלנו במרכז המומחים יתנו לך את כל הכלים להתמודד עם הבעיה ויעזרו לך להסיר כל עין הרע או כישוף שהוטלו עליך ולשחרר חסימות אנרגטיות שתוקעות אותך, על מנת  לזמן את האהבה המיוחלת לחייך!