המומחים של ASKme - כאן, במיוחד בשבילך

המיסטיקנים שלנו מצפים לשיחתך:

03-3726075

תחזית אסטרולוגית לשנת 2014

מאת: גילה בוים

גילה בויום פיתחה שיטה משלה לפענוח שמות, עוסקת באסטרולוגיה ומומחית בקלפי טארוט.
הורסקופ לשנת 2014 - סקירה אישית לכל מזל

מאת: גילה בוים

גילה בויום פיתחה שיטה משלה לפענוח שמות, עוסקת באסטרולוגיה ומומחית בקלפי טארוט.
הורסקופ לשנת 2014 - סקירה אישית לכל מזל

מומלץ לקרוא את התחזית האסטרולוגית גם לפי מזל האופק של כל אחד .

במידה ואתם רוצים לדעת מה מזל האופק שלכם – היכנסו לדף הפייסבוק של גילה בויום, רשמו תאריך לידה + שעת לידה (במידה ונולדתם בח"ול יש לרשום את ארץ הלידה ).

למי שאין שנת לידה ניתן ליצור קשר במספר של משרד הפנים *3450 בשעות הפעילות והם יתנו את המידע .

 

  מזל גדי

לבני מזל גדי צפויה טלטלה רצינית בשנה הקרובה, במיוחד במחצית הראשונה של השנה. פלוטו נמצא כבר כשנתיים במזל שלכם, ויופיטר מצוי במזל סרטן עד קיץ 2014, שזה עבורכם בית הזוגיות.

צפויה לכם עבודה קשה על עצמכם, ושינוי עמוק, בכל הנושא הרומנטי ושורשי העבר שזה בית ההורים.

לאלה מכם שאין זוגיות הרי שבחודש אפריל ועד יוני 2014 צפויה היכרות ואפילו סוערת, מה שינסה לגרום לגדי הרציני והמאופק שבכם להיסחף ולצאת מגדרו.

אלה מכם שמצויים בזוגיות, תחושו צורך עז להעמיק את הקשר, ויתכן גם הצורך לתשומת לב מיוחדת למשפחת בן הזוג, כמו הורים, אחים אחיות וכו'.

בחודשים אלה תהיו מעורבים יותר בקשרים חברתיים משפחתיים, עם אפשרות לשמחות.

במחצית הראשונה של 2014, העול הכלכלי יהיה לא קל, ולכן מומלץ לא להיכנס להוצאות יתר במיוחד במה שקשור לשיפוץ או קניית ומכירה דירה.

כדאי גם לשמור על מקום העבודה בכל מחיר, למרות שיהיה מצב של אי ודאות, וקשה יהיה לדעת האם לעזוב או להישאר. זה ימשך עד לחודש יוני.

אלה מכם שעצמאיים, או חושבים לפתוח עסק, עדיף שיעשו זאת רק מחודש יולי ואילך. כמו כן מומלץ לא להיכנס לויכוחים מיותרים של אגו וסמכויות, וכן לא ליצור מריבות ונתק עם ההורים, בתקווה שלא תהיה התרוצצות עימם עקב דאגות שונות.

הקלה כלכלית תחל באמצע יולי והיא תגבר במהלך אוגוסט. לכן רק אז כדאי לממש את כל התוכניות של שינוי מגורים, שיפוצים וכו', כי אז גם יש סיכוי להלוואות טובות, ובכלל לקבלה של כספים. זה בהחלט תהיה תקופה טובה יותר לעצמאיים שבכם.

למרות זאת מומלץ לא להיסחף ולשמור על הכסף, כי צפויות הפתעות, במיוחד למה שקשור לאחרים.

זה בעיקר סביב ספטמבר ואוקטובר.

לכן מומלץ גם לא לקחת סיכונים בכל מה שקשור למניות כי עלולות להיות הפתעות במיוחד סביב דצמבר 2014.

גם לא לבנות יותר מדי על החזר או קבלת כספים מאחרים, כי הם עלולים לאכזב.

לבני מזל גדי צפויה שנה מאוד רצינית של השקעה בבית, בעבודה ובמשפחה, ולכן זה ימעיט את הקשרים החברתיים ויותר את הרציניים בלבד.

 

מזל דלי

לבני מזל זה שנה מאוד מורכבת ומעניינת. נתחיל בכך ששבתאי ישב במהלך כל השנה בבית הקריירה שלכם, ויקשה בנושא זה. יהיה חיפוש אחר עבודה אמיתית ורצינית, וזה במיוחד לילידי החצי השני של מזל דלי, כלומר, החל מ-5.2.

מצד שני, נפטון בדגים בבית הכספים יגרום למצב כללי לא ברור, ומרס אשר ייסוג במאזניים יגרום להתלבטויות בכל הקשור לאיזה כיוון לבחור או מה ללמוד.

יש להיזהר שלא להיכנס למשפטים הקשורים לכסף, כי עלול להיות כאן מפח נפש במיוחד בנסיגת מרס כפי שתואר לעיל.

עלולות להיות אי בהירויות במקום העבודה, וסכנה של התקוממות נגד מעבידים, ונגד הפרת תנאים והסכמים, כאשר החודשים הקשים הנם עד יוני 2014.

עלולים להיות בעיות בריאות, ולכן יש להשגיח במיוחד על תזונה ומערכת עיכול, וכן התעסקות עם דור מבוגר, ומוסדות.

מחצית השנה הראשונה אינה קלה מבחינה רומנטית רגשית. ענייני הכסף, מקום העבודה והקריירה יעסיקו ביותר, עד אשר נגיע לקיץ 2014, וכאן עשויה להיות הפתעה בצורת קשרים בלתי צפויים, שבהחלט יבואו בהפתעה.

הראשון לשינויים גם הוא יהיה חזק ביותר, ולכן ייתכנו לימודים, כולל לא פורמליים, חיי חברה תוססים, והרחבת אופקים לתחומי עניין בהחלט מרתקים. לכן עבור הדליים זו שנה של פריצת דרך מבחינת לימודים, חיפוש אחר כיוונים חדשים והעשרה עצמית.

 

מזל דגים

בני מזל דגים, זוהי השנה שלכם במיוחד מבחינה רגשית, מיסטית ורומנטית. יש לכם את נפטון במזל דגים שמשפיע בעיקר על ילידי תחילת מזל זה, ומביא להם  שמחה שמהולה באופוריה, ולכן צריך להיזהר שלא להיסחף. לחלק מילידי מזל זה, התחילו בוודאי קשרים רומנטיים במחצית השנייה של 2013, ואם כן הרי שהם יעמדו למבחן, אבל מצד שני גם יעמיקו. לאלה שאין, צפו לסיום נסיגת יופיטר שזה חודש מרץ, ואז תזכו למערכת יחסים חדשה ואפילו מפתיעה.

חלק מכם, במיוחד ילידי החצי הראשון של מזל דגים, חווים מזה השנתיים האחרונות כמיהה למיסטי, לעל-חושי, למסתורין, וכמו כן גם התעוררות של צדדים אומנותיים ורגשיים בנפשכם. כעת זה הזמן לפתח את הדברים באופן מעשי.

חלק מכם נמצאים בשנה האחרונה גם בתהליך של לימודים גבוהים, ולכן זה הזמן לתת את התנופה ולסיים מטלות משנים קודמות, ולעשות זאת עד חודש יולי 2014, במיוחד לילידי אמצע וסוף מזל דגים.

לחלק מכם אפילו במהלך או שצפוי לכם החל מיום ההולדת שלכם, השתלמויות אשר קשורות בעבודה שלכם, וזה בהחלט יכול לתת קידום מבחינה כלכלית במקום העבודה.

הכי חשוב שתשמרו על עצמכם בשנה זו מבחינה כלכלית. אתם עלולים להתפתות להלוואות גדולות, הוצאות בלתי צפויות, וגם תחושו שנמאס לכם אולי ממקום עבודתכם הנוכחי כי כבר קשה לכם להקריב ולעשות בשביל אחרים, ולכן אתם עלולים לרצות להתפטר. זה עלול להיות במיוחד בחודשי הקיץ. במקרה של כן רצון להחליף עבודה או אפילו לפתוח בעסק עצמאי, הרי שזה בהחלט השנה שלכם, ויש לעשות זאת עד יולי 2014.

היזהרו שלא להסתבך אם משפטים, כי עלול להיות בהם קיפאון, והפתעות בלתי צפויות, ולכן רצוי לדעת שהכרעות משפטיות אחרי עיכובים צפויים רק בנובמבר 2014. לכן לא כדאי אולי בכלל להתחיל מהלכים אלה אלא רק בסוף שנת 2014.

במיוחד אתם אשר יש לכם ריב עם מוסדות, וחשים שנעשה לכם עוול וחוסר צדק חברתי.

כך גם לגבי כספים. עלול להיות לכם עיכובים בכספים שמגיעים לכם, עד לסיום נסיגת מרס שזה מאי 2014 ועד למעברו לעקרב שזה חודש יולי, ואז בבת אחת זה ישתחרר, כולל ההעלאות שכר, כספים שחייבים לכם, או לא עלינו הפשרות כספים מירושות.

לסיכום, זוהי שנה מאוד רוחנית עבורכם וכדאי מאוד לדבוק בערכים רוחניים, ולא כל כך בחומר.

 

מזל טלה

מזה כשנתיים עוברים אתם תקופה לא קלה בכל מה שקשור לעבודתכם, ולכם עצמכם, חשים את הצורך להעיז שמלווה באומץ לעומת פחד.

בשל יופיטר בסרטן שנמצא בבית 4 בית המגורים שלכם, יש לכם גם שינויי מגורים בלתי צפויים, גורליים, ואתם בהחלט חשים את הצורך לכך. מצד שני יש לכם המון אומץ לעשות שינויים מפתיעים, ובהחלט אתם חשים שהנה אתם חושבים "מחוץ לקופסא", גם אין לכם ברירה, כי דברים משתנים מסביבכם בטירוף, במיוחד אתם שנולדתם במחצית הראשונה של מזל טלה.

ילידי המחצית השניה, יתחילו לחוש זאת משנה זו והילך.

יש לכם בשנה הקרובה, וממש בחודשים הקרובים עד יוני 2014 השפעות מאוד חזקות בענייני מגורים, משפחה וקריירה. שרשרת ההילוכים האחוריים של הכוכבים תשפיע עליכם במיוחד בתחומים אלה. רק בחודש יולי והילך תוכלו לקבל החלטות אופרטיביות.

אלה מכם שצעירים ועדיין גרים עם הורים, כנראה יעזבו בקיץ הקרוב. האחרים ירגישו צורך עז להתנתק ולעבור דירה, אפילו למקום רחוק, שכלל לא חשבו עליו, וזה בהחלט יכול להיות עקב שינויי מקום עבודה.

אלה מכם שלא עובדים ומחפשים עבודה, או מחפשים עבודה חדשה, ייטיבו לעשות אם יחפשו עבודה במרחקים מבלי קשר למגורים.

המחצית הראשונה של השנה, היא כלל לא קלה מבחינת מערכות יחסים. לאלה מכם שיש מערכת יחסים, הרי שתצטרכו להשקיע בבן הזוג ולוותר על עצמכם, וזה עד ליוני 2014, עקב ההילוך האחורי של מרס. לאלה שבתהליך גירושין, הרי שיהיה קשה להגיע להסכמים עד יוני 2014 ולכן עדיף לדחות.

בכל מקרה תרגישו אתגר לגבי מה כל אחד מכם נותן ומקבל במערכת יחסים זוגית, במיוחד אלה אשר נולדו במחצית השניה של מזל טלה.

זו שנה בהחלט טובה להריונות ולהרחבת המשפחה, וזה החל מיוני 2014. כמו כן יש פריצת דרך בכל מה שקשור לילדים, במיוחד אם היה עימם עיכובים בלימודים, או במציאת מסגרת לימודים מתאימה.

זו השנה בה גם ילדיכם, במידה והם כבר מעבר לגיל 20, יפתיעו אתכם ברומנים פתאום, בשורות חתונה וגם אפילו הריון, מה שיתממש לקראת סוף 2014.

 

מזל שור

החיים של השור לא היו קלים בשנה האחרונה, בשל הימצאות שבתאי במזל הנגדי שהינו עקרב. כתוצאה מכך, מצאתם עצמכם צריכים לבחור מחדש בדברים שהפכו לכם להרגל, לחשוב עד כמה הם עושים לכם טוב או לא. בגלל ששבתאי מתקדם לחלק השני של מזל עקרב, הרי שכל אלה אשר נולדו בחצי השני של מזל שור דהיינו בערך מ-ה5.5 ועד 21.5,יחושו את נחת זרועו, במיוחד בין מרץ ליולי.

לבני מזל שור מחכה שנה מאוד אתגרית אשר תוקדש בעיקרה לענייני משפחה, זוגיות אחים ואחיות ויחסי חברה.

החודשים של תחילת 2014 יצריכו תשומת לב רבה לבן הזוג, לאלה מכם שמצויים בזוגיות.

זה עלול להתחיל בחילוקי דעות עם משפחת בן הזוג, שאולי לא תקבל אתכם כפי שאתם. זה יהיה בעיקר בחודשים מינואר ועד מרץ. עלול להיות ניתוקים ואפילו גורליים בתקווה שלא מדובר על בעיות בריאות אצל משפחת בן הזוג.

זה ימשיך בויכוחים ושינוי השקפות עולם במיוחד לגבי אלה אשר ירגישו שכל הזמן ויתרו למען בן הזוג, וכעת אינם מוכנים להקריב עוד. זה יצטרך להיפתר עד יוני 2014. זה ידרוש מכם המון אומץ ותעוזה, אבל מצד שני היזהרו שלא למתוח יותר מדי את החבל, ולגרום לניתוקים פתאומיים.

לאלה מכם שאין זוגיות, יהיה זה הזמן להשתחרר מן העבר, ובכלל לשנות גישה ועמדה לגבי מהי דמות בן הזוג האידיאלית עבורך. תהליך זה יערך במחצית הראשונה של 2014 וילווה בהתפכחות רבה, ולכן התקופה הטובה יותר להיכרות תהיה מקיץ 2014.

בני מזל שור עלולים להיכנס לקטע של עיקשות במקום העבודה, ולכן עלולים למצוא עצמם מפוטרים. יהיה עליהם להיזהר שלא להיכנס לויכוחים עם ממונים, גם אם הם צודקים. תקופת המתח היא בעת הרטרו של מרס במאזניים שזה ממרץ ועד יוני 2014. בתקופה זו גם צפויים שינויים מבחינת כוח אדם במקום העבודה ואולי אפילו מעבר תפקידים.

כמו כן יהיה עליכם להשגיח על בריאותכם ובראיות בני משפחה, לחיות מתוך איזון רב, ולהימנע מהפתעות. בעיקר עליכם להיזהר מפציעות, יתר לחץ דם, לחץ נפשי, מיגרנות וכו'.

לבני מזל שור, תהיה זו שנה מאוד מיוחדת, אם יתמסרו לתחום האומנותי והרוחני. אתם תחושו התחזקות האינטואיציה ויכולות תקשור ומאחר ואתם אנשים פרקטיים, הרי שתרצו לממש זאת, ולכן תהיה זאת שנה מאוד מוצלחת מבחינת לימודים בנושאים אלו וכאן צפויה התקדמות מאוד יפה בחצי השני של שנת 2014.

בני מזל שור, על רקע התעניינות ולימודים רוחניים, אתם תחושו שדרוג של חיי החברה שלכם.

 

 מזל תאומים

לבני מזל תאומים מחכה שנה מוזרה, ואפילו הזויה, במיוחד אתם ילידי תחילת תאומים, דהיינו עד ה-1.6. בוודאי הנכם חווים בשלושת השנים האחרונות את נחת זרועו של נפטון אשר גורם לבלבול מאוד חזק במפתכם במיוחד במה שקשור לקריירה.

אתם חשים שאתם נותנים מעצמכם המון ומקריבים, ולא בדיוק מצליחים לבטא עצמכם.

מצבכם הכלכלי גם ספג תנודות רבות, אך השנה בשל הימצאות יופיטר בבית הכספים שלכם תראו שפע בתחום זה.

זה יקרה לאחר שיופיטר יצא מרטרו בסביבות אפריל 2014.

מחצית שנת 2014, אתגרית עבורכם. החיים החברתיים שלכם עוברים טלטלה, ואין לכם עוד חשק בבזבוז זמן וניצול טוב לבכם.

הרטרו של מרס במאזניים, מביא לחשבון נפש בנושא החברתי, סכנה של אי הבנות עם ילדים וגם צורך לאסרטיביות לכל מה שקשור להיכרויות ויחסים.

לאלה מכם שאין להם קשר עד חודש מאי עלול להיות לכם חוסר נחת מהיכרויות, בשל פרפקציוניזם שהוא דווקא מבורך. עליכם גם להיזהר מסיפורים והבטחות שווא מצד בני זוג.

כדאי שתקדישו את השנה הקרובה לבריאות ודיאטה, ואז תזכו לתוצאות בחצי השני של 2014, ובהחלט תצטרכו לשמור על הבריאות ולנהל אורח חיים יותר בריא עבור כל בני הבית שלכם.

החל מקיץ 2014 תחושו מרד חברתי מאוד חזק, ואלה מכם שהם בפעילות ציבורית יצטרכו להילחם על האמת שלהם, במיוחד בחצי השני של 2014. אין ספק שתהיו חלוצים, פורצי דרך ושוברי נורמות.

בחצי השני של 2014, כספים אשר התעכבו שמגיעים לכם, יגיעו, וייתכן אפילו מאבק משפטי בכל מה שקשור בכספים אשר מגיעים לכם. אלה מכם שנמצאים בהליכים משפטיים מזה תקופה מסוימת, הרי שבסתיו 2014, כבר יראו את האור בקצה המנהרה בנושא זה.

 

מזל סרטן

יופיטר כוכב ההצלחה נמצא בכל מזל שנה שלמה, ולכן אתם בני מזל סרטן נמצאים תחת השפעתו המרחיבה והמבורכת כבר מקיץ 2013 והוא ישהה בסרטן עד לקיץ 2014. לכן הוא יגרום לכם לשינויים מאוד עמוקים באישיות שלעם עצמכם. תרצו לחוות את החיים במלוא העוצמה הרגשית ובהחלט תתקוממו כנגד כל מה שמגביל מבחינת קריירה, זוגיות ובית ההורים והמגורים. בכל התחומים האלה צפויים לכם שינויים.

בנושא המגורים והילדות עלול להיות לכם סגירת חשבונות העבר, בתקווה שלא מדובר בלהתרוצץ עבור בעיות עם הורים, במיוחד בשל הרטרו של מרס במאזניים שזה בחודשים  מרץ ועד סוף מאי 2015.

כנ"ל גם בנושא של מגורים, כי כאן עלול להיות שינוי לא מתוכנן. לכן כדי לתכנן מעברי דירה או שיפוצים לפני מרץ או אחרי מאי.

הבעיות עם העבר עלולים להיות אצל משפחת בן הזוג, ולכן לא כדאי בחודשים אלה ליצור יתר חיכוכים ומריבות.

גם בתחום הקריירה אין מנוח. מזה חודשים רבים אתם כבר מחפשים לעשות שינוי, כאשר אתם לא מרוצים מהקיים. אלה מכם אשר הכינו את עצמם בלימודים במטרה לשנות כיוון, ואלה מכם שאולי הכינו עצמם ללכת בדרך עצמאית, זו השנה שלכם.

בערך בחודש אוגוסט, אתם תעזבו את אשר עשיתם אותו עד כה ותצאו לדרך חדשה.

מצד שני, המצב במקום העבודה שלכם, ממש אינו יציב. מזה כמה חודשים מדברים על מכירת העסק או הכנסת שותף חדש, או על מעבר פיזי של מקום העבודה למקום אחר, ואתם לא בדיוק מבינים כיצד תשתלבו בכך.

יכול להיות שזה הסימן עבורכם לעזוב, כי אולי לא תראו עצמכם כחלק מהשינויים הנ"ל.

חלק מכם גם יחושו שמיצו את העבודה הנוכחית, ושאתם רוצים יותר לפתח קריירה יותר מרתקת ומעניינת, ולכן אתם ממש חשים בצורך לעשות את השינוי במקום העבודה.

שיפור לכלכי צפוי בהחלט עם מעבר יופיטר לאריה בקיץ 2014, דבר שיביא ברכה במיוחד לעצמאיים שבכם.

עבורכם בני מזל סרטן, שאתם מזל מים, תהיה זו גם שנה מאוד מיסטית של חיפוש אחר ערכים רוחניים, ושל הרחבת אופקים בנושא זה.

כמו כן צפויות נסיעות מענגות לחו"ל, כאשר התקופה המומלצת היא אביב 2014, וסתיו 2014.

 

מזל אריה

הקדשתם את השנה שנתיים אחרונות לבניית בית, יציבות רגשית, להעמקה של מערכות יחסים ובזה עשיתם חיל. אין ספק שאתם תקצרו את הפירות בשנה הקרובה. במיוחד אם חיפשתם עצמכם מבחינה רוחנית ומיסטית, במיוחד אם עסקתם בתהליכים תת-הכרתיים ובדמיון מודרך. אין ספק שמבחינה רגשית ופנימית מצאתם שלווה רבה.

אבל הדברים אינם כך כאשר מדובר בהתעסקות עם העולם החיצון.

עלול להיות שקשה לכם במקום העבודה עם יחסי המרות. חוסר הבנה עם מעסיקים, ויכוחים, ושינויים בלתי רצויים במקום העבודה.

עלול להיות שיש לכם עסק עם מוסדות, במיוחד שקשורים לענייני בריאות, אשפוזים, בתי אבות, דאגה לדור מבוגר וכו'.

במידה ומעורבים כאן משפטים הרי שהעניינים מסובכים ונסחבים. אתם תחושו זאת במיוחד בתחילת 2014, במיוחד בחודשים ינואר 2014. אחר כך בחודשים מרץ ועד סוף מאי 2014 תנסו להגיע להסכמים, במיוחד במשפטי גירושין ומזונות, ויש סיכוי שתגיעו לעמק השווה, בתחילת יוני 2014.

כך גם לגבי כל מה שקשור למגע עם מוסדות. כמו כן יש צורך לעבור בדיקות רפואיות ולשמור על הבריאות, במיוחד להיות עם יותר משמעת לכל מה שקשור להרגלי חיים ותזונה.

יש כאן בנייה של אסרטיביות, להפסיק לרצות ולהתחשב בדעות אחרים והסביבה. יש כאן רצון להגיע לעצמאות כלכלית ואי תלות. יש כאן רצון לבטא באופן יותר עצמאי רעיונות ייחודיים. יש כאן רצון להתחשב יותר בדעות עצמיות מאשר ללכת לפי הראש של אחרים.

יש כאן גם שחרור מתלות זוגיות, מרגשות אשמה, מלרצות ללא הרף.

יכול להיות שזה זמן רב אתם מהססים לגבי מגורים. אלה מכם שצעירים, מרגישים אולי נוח בבית ההורים, אבל אתם חשים שאין אתם מתקדמים לשום מקום, ולכן  חשים צורך לעזוב את החממה של בין ההורים.

אחרים מהססים אם יחיו בארץ או בחו"ל, אולי אפילו ייסעו לרגל לימודים ומחכים לתשובות שמתעכבות, וזה יהיה ברור רק אחרי מאי 2014.

 

מזל בתולה

בשנתיים האחרונות אתם חווים תקופה מאוד מוזרה בכל מה שקשור לזוגיות והתפכחות מאשליות, במיוחד אתם אשר נולדתם בסוף חודש אוגוסט. תהליך זה ימשיך ויגיע לשיאו בשנת 2014. יהיה זה תהליך של הצבת גבולות מבלי היסחפות וויתור עצמי וזה יהיה במיוחד לקראת יום ההולדת שלכם וגם אחרי בשנת 2014.

לאלה מכם שיש זוגיות, הרי שתחושו שאתם כבר רוצים לשים את הגבולות האמיתיים ולאלה מכם שאין, הרי שתצטרכו להפיק את הלקחים מה אינכם רוצים, ואיך לא לוותר על עצמכם.

לאלה שמעונינים לתכנן הריון, יש אפשרות לכניסה כבר בינואר פברואר ואז לידה בספטמבר אוקטובר, או לכניסה להריון מחודש ספטמבר 2014 ואילך.

מרס במאזניים יעשה את ההילוך האחורי שלו עד מאי 2014 בבית הכספים שלכם ולכן רצוי להימנע מהוצאות מיותרות או מתן כספים לאחרים. לאלה מכם שמחכים לכספים מהלוואות או מירושות הרי שיש להמתין עד ליולי 2014. כך גם לגבי אלה אשר מחפשים לפתוח עסק, או לחפש משקיעים. טוב יעשו אם לא יסמכו על שותפויות עד לאחר יום ההולדת שלהם במזל בתולה.

בקיץ 2014 כאשר יכנס יופיטר למזל אריה, הוא יביא עבורכם שמחה בלתי רגילה, פריצת גבולות, השתחררות ממגבלות ותחושה שבאמת הנה הכל אפשרי. זה במיוחד לכל מה שקשור לקשר עם סביבה קרובה, אחים ואחיות ובית הורים. זה אחרי שנה של קושי בנושא זה. יהיה זה הזמן לפתור דברים לטוב או לרע.

כך גם לגבי ילדים, במיוחד למה שקשור לגבי פתרונות חינוך הולמים לגביהם.

לסיכום: זו שנה מיוחדת בכל מה שקשור להעמקה מיסטית, לימודים שיש לסיימם הכי מהר שרק אפשר, ובכלל להרגיש שהושגה התמחות, סגירות מעגלים עם אחים ואחיות ובני משפחה, והשתחררות עם עבר מעיק, וכמו כן שנה לממש בה הריון.

 

מזל מאזניים

יש לכם שנה מאוד מיוחדת בכל מה שקשור לקריירה וכספים בעיקר.

מזה שנה שלמה יושב שבתאי בבית הכספים שלכם ומקשה. ייתכן שנכנסתם למחויבויות כלכליות, כאשר כל עוד שבתאי שוהה בעקרב שזה עד סוף 2014, עדיין עומדות על הפרק. הקושי יהיה במיוחד בהילוך האחורי בין מרץ ליולי, ובכל מה שקשור להוצאות כספיות שקשורות אולי לבן הזוג. אולי קשה לו למצוא עבודה כעת והאחריות נופלת עליכם.

שנה זו אינה קלה עבורכם מבחינת לבטים בזוגיות. אלה מכם אשר נמצאים על סף פרידה ומעונינים לסיים קשר, זה יקרה לכם החל מאוגוסט 2014, וזה גם יהיה כרוך במעבר דירה.

אלה מכם שרוצים לשנות מגורים, או שתקועים בנושא זה, עדיף שיניחו לכך, ויחכו עד לקיץ 2014, רק אז יתאפשר מעבר.

הרצון לעבור דירה, אינו חדש והוא עומד על הפרק כבר בשנתיים האחרונות, וכעת הוא יוצא לפועל.

מרס במאזנים יעשה השנה הילוך אחורי במזל שלכם, וזה יביא לכם לבטים רבים לגבי עצמכם. לגבי עצמאות לעומת להיות מרצה כל הזמן במיוחד לכם שאתם שקועים בזוגיות. חשבון נפש זה יגרום לכם להיות יותר אסרטיביים, וגם תרגישו שאתם פחות תלותיים נפשית וכלכלית. כל התהליך הזה יהיה ממרץ ועד יוני 2014.

יופיטר נמצא בבית הקריירה שלכם ויביא לכם שפע בכל מה שקשור לעבודה. החל מחודש מרץ אפריל, תקבלו קידום, או בכלל תחושו שאתם מסוגלים גם לקום וללכת ושבכלל יש יותר הצעות.

לאלה מכם שאין להם זוגיות הרי שקיץ 2014 והילך הוא תקופה מצוינת להיכרויות, שהם ייחודיות וללא פשרות, במיוחד אחרי התהליך אותו תעברו במחצית השנה מבחינת מרס בהילוך האחורי.

השנה תצטרכו להקפיד ביותר על הבריאות במיוחד בכל מה שקשור ללחץ נפשי, כלי דם, פריחות ואלרגיות.

זו שנה מצוינת לקידום בקריירה ולחיי חברה ערניים החל מקיץ 2014.

 

מזל עקרב

שבתאי אשר נמצא במזלכם מזה שנה וחצי, אינו עושה לכם את החיים קלים. אתם חשים שאתם חייבים לפרוץ וחלק מכם גם עברו ועוברים שינויים גורליים.

המחצית הראשונה של 2014 עלולה להיות קצת מוזרה והזויה עבורכם. ההילוך האחורי של מרס במאזניים, עלול להעלות על הפרק דברים בלתי צפויים. זה עלול להיות בנושאי בריאות שלכם או של הורים, וזה גם עלול להיות שינוי בתנאים של מקום עבודה, אפילו התחלפות פתאומית של ממונים, או מעבר מקום העבודה לכתובת אחרת.

שנת 2014, עלולה להיפתח עם לא מעט בעיות בעל מה שקשור להתעמתות עם מוסדות, במיוחד עם מדובר בענייני בריאות, עבודה, מסגרות להורים וכו'.

רק במרץ תהיה הקלה, וקבלת תשובות. צריך להיזהר גם לא לריב עם בני משפחה מרוחקים, ועם אחים ואחיות.

רק בחודש מרץ תחושות הקלה.

יתכן שבשנתיים האחרונות עומדים מעברי דירה על הפרק ואינם יוצאים לפעול כי אינכם יודעים היכן וכיצד. בחודש אפריל יהיה לכם הזדמנויות לעשות זאת וגם תחליטו להיכן.

חודש יולי ואילך הוא מצוין עבורכם מבחינת פרסום, הוצאה לאור או להעלות אתר אינטרנט. כך גם לגבי נסיעות לחו"ל שבהחלט יכולים להיות עקב חגיגות משפחתיות.

לאלה מכם אשר נולדו בסוף אוקטובר, הרי שזו שנה בהחלט רומנטית הזויה, שיכולים להיות בה הפתעות רבות בהיכרויות במיוחד באמצע שנת 2014.

 

מזל קשת

אתם במהלך של 3 שנים הזויות ומוזרות בכל מה שקשור לכספים, מגורים ורומנטיקה.

אלה מכם שנולדו בשליש הראשון של קשת, דהיינו עדיין בחודש נובמבר, חווים בוודאי אי ודאות

בכל נושא המגורים, או במה שקשור להורים, בריאותם, קשרי עבר וכו'. אלה שנולדו מאוחר יותר צריכים להיות מוכנים לכך בשנתיים הקרובות.

יש לכם בשנים האחרונות לא מעט תהפוכות כלכליות והוצאות בלתי צפויות במיוחד על נושאי חינוך, או שיפוצים וכו'. לכן אתם גם צריכים להיזהר מבחינה כלכלית.

שנת 2014, מצוינת מבחינתכם, לכניסה להריון. אלה שלא רוצים הריון בלתי צפוי חייבם להיזהר, ואלה שמצפים לכך, הרי שזה יכול לקרות עד אפריל 2014,   או אחרי יום ההולדת שלכם.

אלה מכם שמעורבים במשפטים, או צריכים לקבל כספים כתוצאה ממשפטים, יקבלו זאת אחרי אוגוסט 2014.

בשל שבתאי במזל עקרב, בוודאי חוויתם לא מעט קשיים צפויים במהלך השנה וחצי האחרונים, ולעתים אפילו חשבתם שאולי גורלכם כמו סגור. מעבר שבתאי לקשת אחרי יום הולדתכם, יקל עליכם בהרבה.

 

 

קו ישיר לגילה בוים
03-3726075
קו ישיר לגילה בוים
03-3726075