המומחים של ASKme - כאן, במיוחד בשבילך

המיסטיקנים שלנו מצפים לשיחתך:

03-3726075

תחזית אסטרולוגית חודשית - הורוסקופ חודשי

מדוע אסטרולוגיה חודשית נחשבת ליעילה מאד עבור אנשים רבים?

כפי שאתם בוודאי יודעים, אתם יכולים לקבל ניתוח ותחזית אסטרולוגית למשך תקופות זמן שונות בחייכם. ישנם ניתוחים יומיים ושבועיים, אבל אין כל צל של ספק כי הניתוח הפופולרי ביותר הוא של אסטרולוגיה חודשית. הסיבה המרכזית לכך היא כי השינויים בתזוזת גרמי השמיים, הם בסופו של דבר שינויים בטווח הארוך, ובמשך תקופה של חודש, אפשר לראות שינוי של ממש, אשר יספק כיוון מאד ספציפי לחייכם.

איך השינוי מתבצע?

השינוי של גרמי השמיים, הוא בכניסתם לבתים מסוימים. האסטרולוגים מחלקים את המרחב השמיימי  ל – 12 בתים, כאשר לכל בית יש אפיון מאד מסוים. לכל מזל יש גרם שמיים אשר בעצם מאפיין אותו, אף כי חשוב לציין כי גם לכל גרמי השמיים האחרים יש משמעות בחיזוי של אסטרולוגיה חודשית, לכל מזל באשר הוא. ההשפעה של כוכבי הלכת במיקומם היא כמובן שונה באשר לכל מזל – מיקומו של מרקורי בבית 3, יכול להשפיע לחיוב על בני מזל תאומים, אך לשלילה על בני מזל עקרב.

מתי כדאי להזמין תחזית אסטרולוגית חודשית?

אם אתם מעוניינים לקבל תחזית אסטרולוגיה חודשית, מומלץ כמובן לפנות לאסטרולוג מומחה עוד לפני שהחודש מתחיל. הכלים המדויקים של האסטרולוגים מאפשרים להם לחזות במדויק את המיקום של כל גרמי השמיים באופן מחזורי, לא רק חודש קדימה – אלא מאות שנים קדימה. על כן, אפשר כבר עכשיו לקבל תחזית חודשית באשר למיקום הכוכבים בעוד ארבעה חודשים וכמובן להתכונן בהתאם. שימו לב! מרבית התחזיות החודשיות אשר מופיעות כחינמיות ברשת הן רק עבור חודש אחד קדימה ואינן מותאמות לכם באופן אישי, לכן על מנת לקבל תחזית אסטרולוגית חודשית אמיתית מומלץ לפנות למומחים.

איך מקבלים תחזית אסטרולוגית חודשית?

על מנת לקבל תחזית חודשית מאסטרולוג מומחה, אתם יכולים כמובן לפנות אליו פיזית. יחד עם זאת, חלק ניכר מהממשק הופך כיום מקוון או טלפוני. כמו כן, אתם יכולים להוריד אפליקציות אשר יספקו לכם תחזית חודשית לפי המזל שלכם. אם אתם רוצים תחזית אישית לפי תאריך הלידה המדויק שלכם, אפשר כמובן לפנות באופן אישי לאסטרולוג, אשר יספק לכם את כל מה שצריך בתחום זה ללא כל עוררין.

הורוסקופ חודשי מאת מיטב האסטרולוגים בארץ בשיחה אונליין דניאל רועה, צילה שיר-אל, גילה בויום ועוד מיטב המומחים

נומרולוגית, אסטרולוגית ומתקשרת. עוסקת בייעוץ זוגי נרחב וייעוץ על דרך המודעות, קבלה ותורת הנסתר. …

לייעוץ און ליין חייגו:

03-3726075