המומחים של ASKme - כאן, במיוחד בשבילך

המיסטיקנים שלנו מצפים לשיחתך:

03-3726075

אסטרולוגים מומלצים

האסטרולוגיה מתייחסת לכל גרמי השמיים כבעלי השפעה ישירה על בני האדם. כמו כן היא מפרשת איך תשפיע הימצאותו של כוכב על אדם מסוים. מפת הלידה שלנו מוצגת בד"כ בצורת גלגל – מעגל המציין את המחזוריות בחיינו, גלגל המזלות הועיל לאסטרונומים לקביעת מפת השמים, באסטרולוגיה המערבית נעזרים בגלגל המזלות לניתוח, ייעוץ והכוונה. אסטרולוגיה לניתוח אישיות לניתוח אישיות מעמיק משתמשים האסטרולוגים בניתוחם של מפות לידה המתבצעים לפי שלושה נתונים המיוחדים: שם, תאריך לידה ומקום לידה. בעזרת ניתוח מפת לידה של אדם ניתן לעקוב אחר השפעות הכוכבים על חייו. מפתהלידה מחולקת ל-12 בתים, שכל בית מהווה תחום בחיינו. לדוגמא: בית מספר 1 ישקף את האישיות שלנו, בית מספר 2 ישקף את הרכוש וכו' .חשוב לבצע ניתוח של הנתונים על ידי אסטרולוגים מומלצים , האסטרולוג יתייחס לשני דברים עיקריים בניתוח מפה של אדם: 1 . הזוויות הקיימות בין הכוכבים. 2 . מיקומי הכוכבים במזלות ובבתים. המפה נותנת תשובות לגבי כל השאלות, גדולות כקטנות, המעסיקות כל אדם בכל תחום שהוא. לדוגמא: כסף, עבודה, קריירה, בריאות, זוגיות וכו'. הייעוץ האסטרולוגי על ידי קבלת ייעוץ מאסטרולוג או אסטרולוגית, ניתן לדעת מה הפוטנציאל הגלום בכל אחד ולא "לפספס" הזדמנויות. כמו כן, ניתן לעשות הצלבות שונות בין בני זוג ומערכות יחסים בכל התחומים. מבחינה אסטרולוגית הייעוץ הוא שילוב בין מערך הכוכבים של היום בשמים ובין מערך הכוכבים שהיו בזמן הלידה ובדיקת הזוויות הנוצרות כתוצאה משילוב זה. על ידי שילוב והכלאה זו, ניתן לדעת על קשיים שייווצרו בזמן זה או אחר, מתי יסתיימו, מה המקור שלהם ומה מטרתם בתהליך המודעות אותו עובר כל אדם בחייו בעזרת מיסטיקנים מומלצים. חשוב מאוד לכל אחד לדעת ולתחום בזמן אירועים שונים ובמיוחד את הקשים שבהם, כיוון שבמיוחד בתקופות קשות זקוקים לתקווה, והידיעה שלכל דבר קשה יש גם סוף, מקלה על העניין .

כיצד תחזית אסטרולוגית בנויה?

לא פעם אתם נהנים לקרוא תחזית אסטרולוגית אשר מופיעה באחד העיתונים או באתרי האינטרנט. אבל ממה בעצם תחזית אסטרולוגית מורכבת?

התחזית האסטרולוגית מתייחסת קודם כל למזל שלכם – המיקום של גרמי השמיים בחלל משפיע על כל אחד מהמזלות בצורה שונה לחלוטין. בכל פעם שבה אתם קוראים תחזית אסטרולוגית, חשוב לזכור שלא כל כוכבי הלכת הם בהכרח רומנטיים – לרוב מדובר על הכוכב אשר נחשב לשליט של המזל שלכם, כאשר ישנם כוכבים עם השפעות משניות עם מזלות שונים.

התנועה של גרמי השמיים

מה שעומד בבסיס של כל תחזית אסטרולוגית, לא משנה לאיזה טווח זמן היא נתונה – הוא התנועה של גרמי השמיים. כל גרם שמיים נמצא בתנועה – חלקם באופן מהיר וחלקם באופן אטי. כאשר אתם מקבלים תחזית אסטרולוגית, אתם יכולים לראות כיצד התנועה של גרמי השמיים תגרום לשינויים בחיים שלכם – תחומים שונים יהפכו להיות קלים יותר או דווקא מורכבים יותר, וכך אתם תדעו להתכונן היטב ולקבל את ההחלטות הנכונות בחיים שלכם.

אסטרולוגים מומלצים

אתר AskMe.co.il מציג מגוון רחב של אסטרולוגים מומלצים , אסטרולוג בשיחת טלפון, ניתוח אישי ומעמיק לפי תאריך לידה, שם, ניתוח מפת לידה ועוד.

אסטרולוגיה יומית

אסטרולוגיה לפי תאריך לידה

נומרולוגית, אסטרולוגית ומתקשרת. עוסקת בייעוץ זוגי נרחב וייעוץ על דרך המודעות, קבלה ותורת הנסתר. …

לייעוץ און ליין חייגו:

03-3726075