המומחים של ASKme - כאן, במיוחד בשבילך

המיסטיקנים שלנו מצפים לשיחתך:

03-3726075

אסטרולוגיה לפי תאריך לידה

אסטרולוגיה לפי תאריך לידה

היא תורה ייחודית בה משולבים ניואנסים מדעיים עם אחרים, רוחניים. כאשר בוחנים את האסטרולוגיה לפי אריך הלידה שלך  באמצעות מפת הלידה, בוחנת האסטרולוגיה משתנים שונים המשפיעים על האדם מאספקטים רגשיים, נפשיים, אנרגטיים, רוחניים ובריאותיים. זוהי אחת התורות שניתן לבחון אותן במהלך השנים, ולראות כיצד מתהווים מצבים בחיינו התואמים את החיזוי האסטרולוגי

אסטרולוגיה לפי תאריך לידה נשענת על אלמנטים המחושבים מתוך תמונת המצב בשמיים, מיקום הכוכבים ושאר גרמי שמיים לפי זמנים מדויקים, מקומו של האדם עבורו נערכת הבדיקה על פני כדור הארץ, לוחות הכוכבים וזמן הלידה.

באסטרולוגיה לפי תאריך לידה עושים חישוב אסטרולוגי מדויק נעשה באמצעות בנייה של מפת לידה הנשענת על גורמים אלו, מדעיים לכל דבר, ובעזרתה נרשמים מדדים ואיכויות של האדם המדובר, בחישוב שעת הלידה והמקום המדויקים. שרטוט מפת לידה אסטרולוגית מתבצע על ידי יצירת עיגולמושלם, שאותו מחלקים ל-12 פלחים. המזלות מסודרים בפלחים הללו, החל מטלה וכלה בדגים, ויוצרים את גלגל המזלות.

אסטרולוגיה יומית לפי תאריך לידה

מטרתה של בניית מפה אסטרולוגית יומית לפי תאריך לידה מורחבת ומדויקת היא לבחון באופן מעמיק את האתגרים העומדים בפני האדם, הבחירות שלו, העוצמות בחייו ובאופיו, שלבים בהתפתחות שלו, המודעות האישית והרוחנית שלו וכמובן מערכות יחסים זוגיות וגם התבוננות בראי העצמי שלנו. כמו כן מציעה המפה האסטרולוגית את הדרכים לתיקון, לשינוי ולעשייה כדי לצאת ממצבים שונים ולנוע קדימה.

במהלך בחינת מפה אסטרולוגית ניתן ליצור הורוסקופ כללי או אינדיבידואלי. זה הכללי מתבסס על השמש בלבד ועל השפעות הכוכבים בזמן הבדיקה על מצבה של השמש.

תחזית אסטרולוגיה יומית לפי תאריך לידה שנועדה לחזות תחזית אסטרולוגית או לבחון מצב אינדיבידואלי, תתחשב בשמש ובאלמנטים נוספים, ביניהם נקודת האופק – הנקודה אשר נקבעת על פי שעת הלידה, מיקום הלידה (גיאוגרפית) ויום הלידה. האופק באסטרולוגיה הוא ייצוג של השער האנרגטי ממנו הפציעה הנשמה לעולם. בחינה של מיקומו המדויק של האופק ואילו זוויות מופנות אליו מכיוון הכוכבים, יספרו בניתוח של אסטרולוגיה על אופיו ואישיותו של האדם.

אותם 12 פלחים שיצרו את המפה האסטרולוגית מייצגים את גלגל המזלות. כל פלח מסמל תחומים שונים בחיים כאשר ביחד הם יוצרים מערכת חיים שלמה. כמו כן נבחנים הכוכבים וביניהם, מרקורי, ונוס, מארס, יופיטר, נפטון, פלוטו, אורנוס וכירון. גם השמש והירח נמנים בתוך קבוצת הכוכבים. למשל, צמתים של הירח שמשורטטים על המפה מאירים את מסלולה של הנשמה, נקודת מוצאה והיעד שלה.כמו כן נבדקים השמיים המיצגים יעוד ופוטנציאל של האדם.

אסטרולוגיה לפי תאריך לידה פועלת בצורה כמעט מדעית, מאחר ויש צורך בהבנת אסטרונומיה ובבחינה מדוקדקת של האדם. היא יכולה מאד לסייע בפרשות דרכים או צמתים מרכזיים בחייו של אדם הרוצה להבין מאין בא ולאן מועדות פניו. היא משקפת היטב מצבים זוגיים ורומנטיים ומסייעת בקבלת החלטות בעניינים שבינו ובינה.

נומרולוגית, אסטרולוגית ומתקשרת. עוסקת בייעוץ זוגי נרחב וייעוץ על דרך המודעות, קבלה ותורת הנסתר. …

לייעוץ און ליין חייגו:

03-3726075