המומחים של ASKme - כאן, במיוחד בשבילך

המיסטיקנים שלנו מצפים לשיחתך:

03-3726075

אסטרולוגיה יומית

כיצד אסטרולוגיה יומית תסייע לכם?

אין ספק כי תחזית אסטרולוגיה יומית יכולה לסייע לרבים מאיתנו לקבל החלטות טובות יותר עוד בתחילת היום, ולדעת לנווט אותו לטובתנו. אסטרולוגיה יומית, כמו האסטרולוגיה ככלל, שמה בדגש את ההשפעות של כוכבי הלכת השונים על בני המזל, וזאת לפי המיקום שלהם בבתים. הבית הוא כידוע החלוקה של המרחב בשמיים, וכוכבי הלכת נעים בין הבתים.

כאשר בוחנים תנודות לטווח הארוך, מסתכלים על המעבר של המזלות בין הבתים. אם מדובר על אסטרולוגיה יומית, בוחנים זאת יותר לעומק, ומשתמשים בכלים מיוחדים כדי למדוד את השינויים. לשמחתכם, כיום יש לאסטרולוגים כלים מדויקים למדידת השינוי בזוויות של כוכבי הלכת בבתים וביחס לכוכבי לכת אחרים – וכך ניתן ליצור את התחזית היומית.

איך לקבל תחזית אסטרולוגית יומית?

כדי לקבל תחזית אסטרולוגיה יומית יש לכם כמה אפשרויות. לרוב, מדורי האסטרולוגיה היומית בעיתונים הם קצרים מידי ולא אינפורמטיביים מספיק, ולא באמת מוסרים לכם את המידע הדרוש. במקום זה, דווקא באינטרנט תוכלו למצוא אתרים מפורטים מאד בנושא. אתם תוכלו לקרוא תחזית אסטרולוגיה יומית על המזל שלכם, וכמובן לעקוב אחרי השינויים בכל יום שעובר. כמו כן, התחזית היומית מושפעת מתנודות האתמול ומהציפייה למחר, ויש לקחת זאת בחשבון. התחזית צריכה להיות עקבית והגיונית, כדי שהיא תוכל להנחות אתכם.

אסטרולוגיה יומית בשילוב עם תורות נוספות

לא מעט מהאנשים אוהבים לקרוא תחזית של אסטרולוגיה יומית. כל עיתון שמכבד את עצמו כולל בתוכו מדור של אסטרולוגיה יומית ולעתים גם מדורים של אסטרולוגיה שבועית, חודשית ושנתית. גם אתרי האינטרנט מציעים לכם לקרוא תחזיות של אסטרולוגיה יומית וכן אסטרולוגיה בטווחים רחבים יותר. עם זאת, לעתים אתם רוצים משהו שהוא מעבר לכך.

האסטרולוגיה נחשבת לאחת מתורות המיסטיקה הנפוצות ביותר שיש. כל אדם כמעט מכיר אותן, והיא נחשבת נפוצה מאד. עם זאת, יש עוד שפע של תורות שיכולות לסייע לכם בניהול חייכם. כך בעצם, כאשר אתם מקבלים תחזית של אסטרולוגיה יומית, אפשר לשלב אותה עם תחומים נוספים – נומרולוגיה, קבלה, תקשור, פתיחה בטארוט, וכו'.

איך משלבים אסטרולוגיה יומית עם תורות אחרות?

אפשר לשלב תחזית אסטרולוגיה יומית עם כל תחום שרק תרצו, וכמובן, הדבר נעשה בהתאם לאתגרים מולם אתם ניצבים, ובהתאם לטכניקה שנראית לכם יעילה ושהתחברתם אליה.

כך למשל, אתם יכולים לפנות למומחה שיספק לכם תחזית של אסטרולוגיה יומית וגם יבצע עבורכם פתיחה בקלפי טארוט. לא חייבים אף לעשות זאת פנים מול פנים, ואפשר לבצע את הפתיחה והקריאה של מפת הלידה דרך הטלפון. אסטרולוג שהוא גם פותח בטארוט יסביר לכם כיצד, לפי מפת הלידה שלכם, גרמי השמיים ישפיעו עליכם ביום ספציפי ואיזו אנרגיות הם יקרינו. במקביל, מעבר לתחזית של אסטרולוגיה יומית, המומחה יפתח עבורכם בקלפי טארוט לפי השאלות שיש לכם, והקלפים יספקו לכם את ההכוונה הרלוונטית – וביחד עם המסקנות מהניתוח אסטרולוגי תוכלו לדעת היכן אתם עומדים.

אפשר לבצע שילובים נוספים – כמו למשל תחזית של אסטרולוגיה יומית ביחד עם ניתוח נומרולוגי. במצב כזה, האסטרולוג והנומרולוג מבצע כאמור את הניתוח של מפת הלידה, אבל גם לוקח בחשבון נתונים נוספים – הערך הנומרולוגי של אתריך הלידה שלכם, הערך הנומרולוגי של השם שלכם וכן ערכים נומרולוגיים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים בהתאם לשאלות שלכם. כך אפשר לקבל תמונה רחבה ומקיפה.

שילוב אפשרי נוסף הוא של תחזית אסטרולוגיה יומית ביחד עם תקשור. התקשור הוא בעצם חבירה של המתקשר לכוחות עליונים, שיכולים לספק לכם מענה עבור השאלות והאתגרים שלכם. כשהמתקשר פונה גם לניתוח אסטרולוגי – הוא משלב בין השפעות קוסמיות חזקות מאד, ויכול להבטיח לכם לא מעט תשובות לשאלות.

אז למי כדאי לפנות?

חשוב לציין שיש אסטרולוגים שמספקים שירות של אסטרולוגיה יומית בלבד (או אסטרולוגיה חודשית, שנתית וכיו"ב), ויש אסטרולוגים אשר נוטים לשלב בין כמה שיטות שונות. אין כאן נכון או לא נכון. כל אחד מכם חופשי לפנות לאסטרולוג בהתאם להעדפות האישיות שלו, ולחיבור שהוא מרגיש.

נומרולוגית, אסטרולוגית ומתקשרת. עוסקת בייעוץ זוגי נרחב וייעוץ על דרך המודעות, קבלה ותורת הנסתר. …

לייעוץ און ליין חייגו:

03-3726075